※Meie ajalugu

1993. aastal asutatud Fangda on kõrgtehnoloogiline ettevõte, millel on sõltumatud intellektuaalomandi õigused Guangzhou eco-seadmetes.

15-aastase töötluse ajal on Fangda suur grupp, millel on kaks tehast, millest üks on umbes 20000 ruutmeetrit, teine on 5000 ruutmeetrit.

Alates 2011. aastast hakkas Fangda tootma UV-printereid ja rõivaprintereid oma professionaalse teadus- ja arendusmeeskonnaga.

2014. aastal käivitas Fangda kvalifitseeritud, uuendusliku, tõsise ja vastutustundliku tehnilise meeskonnaga UV-plaaditud digitaalprinterid.

Fangda on pühendunud pakkuma klientidele kvaliteetseid tooteid, personaliseeritud digitaalseid värviprintimise lahendusi ja täiustama tugiteenuseid.

Ta keskendub alati pikaajaliste partnerlussuhete loomisele klientidega ja digitaalse värvitrüki industrialiseerimise edendamisega.

Digitaalprinteritehnoloogia tehnoloogia juht on Fangda investeerinud paljude aastate jooksul palju ressursse ja teinud tihedat koostööd seotud uurimisinstituutidega, et lahendada mitmeid probleeme ja pakkuda klientidele paremat lahendust. Digitaalse värvitrüki industrialiseerimise protsessi käigus ei lõpe Fangda kunagi!

1


※ Meie tehas

Rohkem kui 15 aastat arengut trükise valdkonnas, FANGDA on välja töötanud üle 500 liiki tooteid, üle 300 staabid ja 25000 ruutmeetrit tehase suurust.

Eriti tooted, kõik tänu inseneride pidevatele jõupingutustele ja uuenduslikele ideedele.

Meie teadus- ja arendustegevuse meeskonnas on üle kümne kogenud inseneride. Enamikul neist on kümme aastat tehnilist kogemust.

T & A meeskond on varustatud kõigi vajalike tarkvara, näiteks PRO-E, CAD-ga.

Oleme teinud mitmeid OEM / ODM-programme ülemaailmsete klientidega ja head tagasisidet on saavutatud.

FANGDA usub kindlalt, et kliendi vajadus on alati esimene, siis me pöörame rohkem tähelepanu uurimis- ja arendustegevusele.


Meie tugev teadus- ja arendustegevuse meeskond jätkab uute tarnijate õppimist Euroopa tarnijatelt ja hakkab nende masinate parandamist nendel aastatel,

nagu teatud funktsioonide lisamine, konkreetse osa täiustamine ja isegi uute mudelimasinate väljatöötamine. FANGDA jätkab klientide vajaduste rahuldamiseks mitmesuguseid uusi uuenduslikke tooteid.

2


※ Meie toode

UV-PRINTERID, UV-TINDAD, UV-TUUNID, UV-MASINA VARUOSAD


※ Toote rakendus

Plaaditud UV-printer saab printida mis tahes materjalil otse: pliiatsid, golfipallid, telefonikapid, plastik, akrüül, keraamika, metall, kiltkivi, puit, klaas ja nahk, isegi väikesed tooted nagu silt, USB, võtmehoidjad jne.


※ Meie tunnistus

CE, ROHS, FCC, SGS, QMSE

3


※ tootmisseadmed

CNC, freespink, treipink, CNC paindemasin, laserilõikusmasin

数控折弯009(001)


※ tootmisturg

EMÜ PRINT uv printer on müüdud kogu maailmas, sealhulgas Euripe, USA, Lõuna-Ameerika, Kagu-Aasia ja teistes piirkondades. Meil on palju kliente USAs, Suurbritannias, Hispaanias, Saksamaal, Poolas, Colombias, Dubais, Singapuris jne. Vahepeal on meil turustaja juba Dubais, Venemaal ja Hispaanias.

Mõne aasta jooksul müüme vähemalt 500 uut printerit igal aastal. Sealhulgas väikese suurusega printer 4060, 6090, samuti suured mõõtmed 90 * 120, 160 * 100cm. Meie masinate suurepärane teenindus ja suurepärased tulemused annavad meie klientidele suurepärase tagasiside.


※ Meie teenus

1. Professionaalne müük osutab teenust, tutvustab üksikasjalikku teavet toodete kohta ja vastab küsimustele. Teatage teile e-posti, sõnumi, telefoni kaudu igal ajal.

2. Eelnevalt üksikasjaliku teabe esitamine, näiteks fotod, videod, trükised jne.

3. Ühekordse teeninduse teenused, sealhulgas tollidokumendid, pakkimisnimekiri, sertifitseerimine jne. Tagame, et saate kvaliteetse masina.

4. Garantii:

• 3-kuuline printerijuhi garantii. (Kui esimene toiming on normaalne, ei võta FANGDA selle printeri pea eest vastutust.)

• Üks aasta kõikide muude masinate osade jaoks;

• eluaegne hooldus;