Maski valmistamise masin

See masin on täisautomaatne seade välise kõrvaklambri 0010010 tootmiseks kõrvaklapi näomaski sees. Protsess algab toormaterjali söötmisest, kõrvakonksuga keevitamisest 0010010 ninatraadi keevitamisest kuni lõpptoote valmistamiseni.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toote üksikasjad

Lühike sissejuhatus

See masin on täisautomaatne seade välise kõrvaklambri 0010010 sisemise kõrvaklapi näomaski tootmiseks. Protsess algab toormaterjali söötmisest, kõrvaklappide keevitamisest 0010010 amp; ninajuhtme keevitamine valmistoote saamiseks.

Meil on kõrvaklappidega näomaski tootmisliin, lipsutüüpi näomaski tootmisliin, kala tüüpi näomaski tootmisliin, voltimismaski tootmisliin jne. Samuti on soojalt teretulnud ka kohandatud maskid.


Parameetrid

tootenimi

Näomaski tegemise masin

Materjal

Alumiiniumi sulam

Suurus

6500 * 3000 * 1650 mm

Pinge

220 V või 380 V

Jõudu

12 kW

Rõhk

6 kg / cm 2

Saagis

100-120 tk / min

Juhtimisrežiim

PLC


Põhijooned

1. Alumiiniumisulamist rack, mis on ilusam ja kindlam

2. Kõrge stabiilsus

3. Üks väljundliin, suur läbilaskevõime

4. Täisautomaatselt viige välimine VÕI sisemine kõrvakonsool elastseks keevitamiseks koos maski tootmisega, mis võib tööjõudu kokku hoida. Ja kui mittekootud toormaterjal on osa lahti kasutatud, saab masin automaatselt seisata.


Makse

50% ettemaks, saldo enne kohaletoimetamist.

Tarnitud aeg: 15 tööpäeva jooksul pärast kogu makse laekumist


Paigaldamine

T Teenus on tasuta, kui vajate meie väljaõpet ja paigaldust välismaal, kuid ostja peaks tasuma meie inseneridele edasi-tagasi piletid, viisatasu, toidu ja majutuse


Hot Tags: maski valmistamise masin, Hiina, tootjad, tarnijad, hulgimüük, kohandatud, lahtiselt, allahindlus, madal hind, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like