5 asja, mida te ei pruugi teada plastikule trükkimise kohta

- Dec 14, 2018-

PLASTIC on suurepärane materjal trükiprojektide kasutamiseks. See on vastupidav ja annab trükikodadele kaasaegse, keeruka välimuse. Lisaks saab plastikule trükitud esemeid paigutada peaaegu kõikjal, sest need töötavad hästi valguses ja kõrge niiskusega keskkonnas.

acrylic printing sample

Kuigi PRINTING PLASTIC pakub neid eeliseid, jäetakse taaskasutatavusega seotud säästvusküsimuste tõttu sageli tähelepanuta. Kuigi see võib olla tõsi mõnede plastmaterjalide puhul, on PET-i valmistised ringlussevõetavad; RPET-isse kuuluvad ringlussevõetud veepudelid.

Plast on hea valik unikaalsete trükimaterjalide loomiseks ning nagu eespool märgitud, võib see olla keskkonnasõbralik. Kuid plastile trükkimine nõuab tähelepanu pööramist mõnedele ainulaadsetele probleemidele. Sellepärast soovitame teil rääkida oma prinditarnijaga, kui olete valmis oma projekti alustama, tagamaks, et saad tooteid, millel on parimad keskkonnaalased omadused. Siin on 5 asja, mida te ei pruugi teada plastist printimisel:

1. Saate printida PLASTIC- i digitaalsel või litofailil

Digitaalpressiga saab töötada ainult õhukesed aluspinnad, kui nii õhukesed kui ka paksemad materjalid võivad läbida UV-PRINTER. Prindiprojektide käivitamine UV-PRINTERI kaudu on oma perks - UV-lambid võimaldavad kogu aja jooksul trükkida trükivärve, mis on välja töötatud ühekordse vaheaja kuivatamiseks.

2. Mitte kõik digitaalsed pressid võivad töötada plastikuna

Kui teie prinditarnija võib teile kinnitada, et neil on digitaalse varustuse olemasolu mis tahes tüüpi projektide jaoks, mida soovite toota, arutage kindlasti, kas neil on   õigus   plastikule trükkimiseks vajalikud seadmed. Mõned digitaalsed pressid   võib käivitada plastist, kuid mõned ei saa seda teha. Mõningatel juhtudel võib plastidel olla pressitele kahjulik mõju, sest mõned varud on spetsiaalselt ette nähtud teatud tüüpi digitaalse ajakirjanduse jaoks. Seetõttu soovitame teil kontrollida ja vaadata, kas teie müüjal on õiged seadmed.

3. Printimise eesmärk määrab selle printimise

See on   väga   oluline. Te olete valinud plastikust selle vastupidavuse ja erinevate olukordade tolerantsuse tõttu - kõrge kuumuse, külma temperatuuri või märgade keskkondade tõttu. Seetõttu tuleb kindlasti kaaluda, kuhu kavatsete oma trükitavat kuvada ja seejärel määrata kõige sobivamad materjalid, mida projektis kasutada tuleks. Näiteks nõuab välissignaalid kohandatud fade-resistentset tinti, et see saaks kauem otsese päikesevalguse käes.

4. Kõik plastist sõidud on unikaalsed ja kasutavad kohandatud varude suurusi

Olete kunagi märganud, et restoranid kasutavad oma äritegevuse vajaliku osana trükitud menüüsid? Kuid ei kasutata ühtegi standardset tööstusharu suurust, materjali ega disaini. See kehtib ka plastikule trükitud toodete puhul. Mitte kõik plastid ei ole samad ja kõik ei anna samu tulemusi. Mida teie müüja ei pruugi teile öelda, on see, et iga jooks on kohandatud, nii et teie printer võib vajada teie projekti jaoks vajalike materjalide tellimiseks lisaaega. Ära ole üllatunud, kui prindiprojekti koostamiseks võib kuluda 2 kuni 3 nädalat. Kindlasti arvestage aega, mis kulub trükiprojektide planeerimisel printimisprojektide kavandamisel.

acrylic printing 1

5. Kliimakontroll on oluline

Kliimakontroll jäetakse sageli plastikule trükkimisel teguriks tähelepanuta. Temperatuuri tuleb juhtida plastikule trükkimisel, et vähendada pressimise ajal plastiku laienemise ohtu. Lisaks, kui kliimaseade ei ole seatud õigele temperatuurile ja niiskusele, võivad plastid kuivada kuni 48 tundi (või rohkem). Nagu me ülalpool arutlesime, kui kasutate UV-PRINTERit, siis te ei puutu kokku nende takistustega.

Veenduge, et võtate aega oma prinditarnijaga, et selgitada oma järgmist plastiktrükiprojekti ja ootusi ning saada rohkem teavet nende võimaluste kohta. See vestlus võib muuta teie trükikoja kvaliteeti, eluiga ja ringlussevõetavust.

Mis puudutab kõiki eespool mainitud tegureid, siis soovitame Teil valida PLASTIC PRINGINGi jaoks trükitud UV PRINT printeri . KLIKI TEADMISEKS: https://www.eecprints.com/uv-printer/digital-uv-printer/digital-uv-printer-on-acrylic.html