EMÜ mobiiltelefonikottide UV-lamedate trükimasinate eelised

- Jan 02, 2019-

Tänapäeval on üksteise järel kujunemas erinevad nutitelefonid, mis on viinud mobiiltelefoni filmide, korpuse ja kaitsekatte tööstuse kiire arenguni ning on toonud kaasa mobiiltelefoni kesta isikupära teenindava tööstuse. Mobiiltelefoni isikuteenust kasutatakse peamiselt mobiiltelefoni kaitseks ja teeb mobiiltelefoni ainulaadseks ja unikaalseks. See on konkurents mobiiltelefoni korpuse trükimasina tööstuses muutub üha ägedamaks. Sellesse tööstusse investeerivad rohkem tootjad. EMÜ UV-trükimasina ettevõte paistab silma mobiiltelefoni UV-lamedate trükimasinate tööstuses ning seda tunnustavad üha enam inimesed. Millised on EMÜ mobiiltelefoni trükimasina eelised?

Mobiiltelefoni korpuse trükimasina kõige olulisem osa on otsik, mis on suure täpsusega osa. Siin on ka EMÜ mobiiltelefoni trükimasina peamine eelis. Sõprad, kes on kasutanud UV-trükimasinaid, teavad, et UV-trükimasinad on kõige sagedamini düüside ummistustele. Selliste rikete vältimiseks tegi EMÜ düüside korral suuri muudatusi, et vähendada pistikupuuduste esinemist.

Esiteks on düüsil automaatne kraapimisseade. Kui otsik on lõpule viidud, hüppab kaabits automaatselt pritsimisvärvi pihusti pinnal, et takistada tindi tahkestumist ja düüsi blokeerimist.

Teiseks, düüsil on nutikas vilkuv programm. Kui pihusti on lõppenud, pihustab nutikas vilkuv pihusti liigset tinti, et vältida pihusti blokeerumist.

Kolmandaks on düüsil automaatne niisutav funktsioon. Kui otsik on lõppenud, hoiab tindi neelav padi düüsi pinda niiskena, hoides ära düüsi ummistumise kuivatamise tõttu.

Neljandaks on düüsil automaatne puhastusfunktsioon. Kui düüs on katki või blokeeritud, puhastatakse masin ise automaatselt, et eemaldada ummistunud tindikassett düüsis.

28-4

Lisaks oma unikaalsetele eelistele düüsis on EMÜ mobiiltelefoni UV-lindiga trükimasinal järgmised eelised:

Esiteks on mobiiltelefoni korpuse trükimasinal lihtsad trükkimisetapid, plaatide valmistamise vajadus, korduvad värvimisetapid ja ei nõua erinevat tüüpi tööriistu ja materjale, mis on vajalikud sõeltrükkimiseks ja soojusülekandeks. EMÜ uv tasapinnalise printeriga on vaja töötada ainult tavaline arvuti. Trükitoimingut peab täitma ainult üks operaator, mis säästab tööjõudu ja vaeva ning operatsioon on lihtne ja operaatori kogemus on väike. Lihtsalt mõista lihtsat pilditöötlustarkvara.

Teiseks, mobiiltelefoni koorega lamedat trükimasinat saab ühildada erinevate tööstusharudega, mitte ainult materjalidega, ei põhjusta materjali kahjustamist. Seda saab trükkida sellistele materjalidele nagu karm kristall, kivi, metall ja lakitud klaas. Seda saab trükkida ka sellistele materjalidele nagu pehme Chevroni plaat, riie, puuvill jms. Samuti võib see trükkida anorgaanilistele materjalidele või komponentidele. Kompleksne ja mitmekesine orgaaniline aine trükitakse. Suurem ja parem ühilduvus materjalidega, vältides sõeltrükkimise, veetranspordi ja materjalide valiku probleeme ning vältides Chevroni plaadi, kanga, puuvilla materjali jne soojusülekande probleemi. Toitlustamine turu mitmekesiste vajadustega, saame paremini pakkuda kasutajatele ulatuslikumaid tootmisteenuseid.

Kolmandaks on mobiiltelefoni UV-lamedat trükimasina trükipositsioon täpne, vältides käsitsi printimisel tekkinud positsioneeri nihke probleemi. EMÜ universaalsed printerid ei kasuta enam traditsioonilisi trükirežiime ja -meetodeid. Need ei ole enam lihtne käsitsi töötamine ja käsitöö printimine. Need on ühendatud kõrgtehnoloogiliste arvutitega ja kombineeritud automaatse juhtimistehnoloogiaga, mis sobib hästi printimisega. Piirkond ja asukoht väldivad käsitsi printimisel tekkinud positsioonide nihete probleemi. Mitmevärvilist printimist saab teha korraga ja värvide registreerimisel ei ole probleeme. Neid eeliseid saab ka väga tõhusalt kombineerida graveerimise, söövitamise jms abil, et printida ilusaid kujutisi graveeritud alal või teha pärast printimist täpne söövitus.