Programmi reklaamimine UV Inkjet Printer

- Dec 30, 2018-

Kuna lai uv tindiprinterid kodu kaunistamiseks,Reklaam tindiprinteri, klaastoodete, kinkekarbid, jne, asendati traditsiooniliste trükkimisvahenditega rohkem ja rohkem. Eriti reklaami valdkonnas, kas on suureformaadilised tahvel, välimeedia bännerid valgust, reklaam kingitused, märke, auto, reklaam, kaardid, märgid jne, prinditakse uv kastiga printeriga. KuidasUV tindiprinteridon nende oleku reklaamitööstus, neli järgmist meile öelda, miks!

1, isikustatud

Samade individualiseeritud inimest niipalju, projekteerijad, enamiku loomisvõimet ära täielikult ja disain proovide meelevaldselt muuta arvuti. Arvuti mõju on mõju pärast valmistoode. . UV printimine muster sobib kiht on rikas ja selge, kunst on kõrge, stereoskoopilised mõju on tugev ja on palju suure täpsusega seadmed, mis printida fotograafia ja maali stiil.

2, rohkem arenenud tehnoloogia

Üldiselt, värviline pilt täidetakse üks kord, gradient värv saavutab täielikult foto mõju, positsioneerimine on täpne, Praagi määr on null, säästes palju tööjõudu ja materjali ressursid, mõistes on tõsi trükkimata, ühe hind leht ja partii töötlemine on kooskõlas, klient ka efektiivselt suudaks lühikese ja keskmise suurusega töökohti ja abi ettevõtted suurendada ärivõimalusi ja kasumit.

3. enam kasutusel

UV kastiga printiminematerjalid on väga lai ja paindlik meedia nagu: peegeldav kile, lõuend, vaipade, nahk, jne.; jäik meedia: klaaslagi, alumiinium, puit, uksepaneelid, akrüül paneelid, pleksiklaasist plaadid, Chevron paneelid, kartongist, plastikust lainepapi, vaik juhatuse, Kipsplaat jne.; eri toote kest meedia näiteks: U disk shell, kingitus kasti shell, mobiiltelefoni puhul, külmkapi kest, sülearvuti juhul jne saab printida.

Roheline 4, keskkonnakaitse

Vett, puudub kanalisatsioonUV kastiga tindiprinterikontrollib arvuti, inkjet nõudlus, ei ole jäätmete ega jäätmete veereostuse, printimisprotsessi, ei müra ja saaste-free roheline tootmisprotsessi käigus saavutada.