Kas UV-printeri tindipaksust saab reguleerida

- Dec 29, 2018-

Uv tindiprinteri tehnoloogia pideva küpsusega on turule sisenenud suur hulk UV-tindiprintereid . Kuigi need on üha populaarsemad trükitööstuses, on ikka veel palju inimesi, kes ei ole uv-tindiprinteritega nii tuttavad. Võrreldes traditsiooniliste trükiseadmetega on uv-tindiprinteritel suur eelis. Võrreldes traditsiooniliste trükimasinatega on trükitavad materjalid ulatuslikumad ja neid saab kasutada klaasist lükanduksed, kapisuste, liuguste, klaasi, plaatide, PVC, KT-plaadi, metallist, plastikust, nahast kõrgete pindadega. -definitsiooni trükkimine, uv inkjet masin on kõrgtehnoloogiline vaba vorm digitaalne trükimasin, ilma et oleks vaja plaatide valmistamist ühekordset printimist, värvilist ja rikkalikku, kergesti kasutatavat, ainult ühte arvutit, masinat, operaatorit saab täita kogu protsess, piltide trükkimine kiiresti, täielikult kooskõlas tööstuslike trükistandarditega. Kuigi uv-tasapinnalisel printeril on asendamatu eelis traditsioonilise trükimasina ees, teostate uue masina puhul siiski kõiki ranget testimist ja silumine. Pole kahtlust, et masin talub seda. Tõsise turu tõsine test.

28-5

Kas tindi paksust saab reguleerida peamiselt kolmest tegurist:

Esiteks: piltide trükkimise nõuded, kui pildi värvinõuded on tumedad, värvinõuded on ilusamad, siis peate tegema tindi paksuse mõningaid asjakohaseid kohandusi;

Teiseks: materjali tüüp ja taustavärv, kui materjali pind on suhteliselt pehme ja materjali taustavärv on suhteliselt sügav, siis tuleb tindi kogust suurendada 20% ja 40% vahele;

Kolmandaks: Teised erinõuded: Paljud nüüd jätkavad reljeefseid 3D-efekte, mis ilmuvad rohkem stereoskoopiliselt. Selle efekti saavutamiseks peate tindi paksust suurendama.

Tindi paksuse reguleerimiseks saate kasutada järgmisi meetodeid:

Esiteks: tindi väljatõmbamise koguse ja trükkimise arvu saab määrata tindi paksuse muutmiseks. Selle sätte eelised on peamiselt kaks aspekti, millest üks on tindi säästmine ja teine on trükiefekti parandamine.

Teiseks: tasapinnalisele printerile paigaldatud tindi paksuse parandamiseks on olemas lisafunktsioon, mis on sulgede protsent. See protsent on tavaliselt vahemikus 0% kuni 200%. Kui süsteemi poolt trükitud muster on delikaatsem kui enne seadistamist, on värv rohkem. Kui olete rikas, peate avama sulgemisfunktsiooni. Tavaliselt, seda suurem on väärtus, seda parem on trükitud efekt. Samal ajal toob see kaasa halvemuse, mis toob kaasa tootmise kiiruse vähenemise. Konkreetset olukorda tuleks määrata vastavalt kasutaja vajadustele.

Kolmandaks: Trüki resolutsioon on oluline parameeter trükkimise kvaliteedi mõõtmiseks. Seda väljendatakse üldiselt dpi-des. Mida kõrgem väärtus, seda parem on see mõju. Meie ühise universaalse tindiprinteri resolutsioon on 600x2400dpi ja 635x2400 dpi, mida saab kohandada vastavalt oma vajadustele. Valige sobiv eraldusvõime.

Ülaltoodud kirjeldab tindi paksuse reguleerimist, millel võib olla hea mõju, kuid seda väärib märkimist, et mida suurem on UV tindiprinteri tindi paksus, seda parem on see efekt. Kui tindi seadistus on paks ja ei vasta sätte ratsionaalsusele, mõjutab see tõsiselt prinditud värviefekti.