Kas UV-printerit saab kasutada T-särgi trükimasinana?

- Nov 06, 2018-

Kas UV-printerit saab kasutada T-särgi trükimasinana? Ei, esimene T-särgile trükitud UV-masin, värvikindlus ei pruugi olla, tõmmata maha ja teiseks isegi UV-pehme tindi puhul erineb selle tunne väga hästi tekstiilvärvist. Sageli on kliendid küsinud: UV-printeri trükkimine T-särgi mõju kuidas? Või saab UV-printer printida t-särgi? Keegi ütles mulle, et UV-printer võib printida t-särgid ah?

Ei ole kahtlust, et teine väike valge sõber, kes on loll, siin kõik, kes on populaarse teaduse all, miks UV-printer ei saa t-särk trükimasinaid teha.

Esiteks, UV-tindiga t-särgist, mida pihustatakse mustrist välja, ei saa rääkida värvikindlusest, lõhestada pragunemisest, pesta ära, niisugune trükkimine, mida kasutatakse?

Teiseks on UV pehme tindi kasutamine, selle tunne ja tekstiili tindi pehmus väga suured erinevused, selle tugevust, elastsust ja nende füüsikaliste omaduste kangast ei saa üldse sobitada.

Kolmandaks, UV-printeri pihustipihusti on suhteliselt suur, selle printimise täpsust ja Epsoni otsikut ei saa võrrelda. Neli, võib mõned inimesed ütlevad: ma panin UV-printeri tindi tekstiili tinti, välja lülitatud UV-lamp, ei saa kasutada t-särk trükimasina kasutada, on, ideaalne on väga lihav, reaalsus on väga luude, teoreetiliselt , see on OK, sa lilla kastmega, ei ole palunud inimestel otsik valmis AH. UV-tint on happeline tint, on teatud korrosiooni tase, käte puudutamine tunne Li ja Li, tekstiilivärv on veepõhine tint, söövitav, kahe tüüpi tint vastutasuks sõnade eest, on lihtne laske pihustil lammutada ja otsik on printeri põhiosa