Odavad UV printer on tõesti hea?

- Nov 06, 2018-

Kliendid ostavad UV-printereid, pööravad üldjuhul suurt tähelepanu toote kvaliteedile ja hinnale, ostavad hea kvaliteediga ja taskukohase UV-printeriga kliendid kõige rohkem tahavad, kuid UV-printeriturul on võimalik tõepoolest saavutada kaks tasakaalu? Mõnes kliendis, kellega me kokku puutume, meelitavad paljud neist teisi ettevõtteid madala hinnaga,

Aga lõpuks tulid siia tagasi, et osta uus, nii et odav UV-printer on tõesti tasuv? Nagu öeldakse, ei ole head kaubad odavad, odavad ega head kaubad, see on muutumatu tõde. Kuid paljud UV-printerite ostmisel olevad kliendid ignoreerivad seda lauset, ostavad palju vähem kui masina turuhind, kahe mobiiltelefoni ostmise või masina ümberehitamise tulemusena, ostavad tagasi vähem kui pikka aega jäägile.

Et osta UV-printerit mõistliku ja hea kvaliteediga, on kõigepealt teada, miks on UV-printeri hind turul väga erinev. Iga masina hinna määravad head ja halvad tarvikud, mida ta kasutab, nagu ka UV-printeri hind. Kui kasutatavad tarvikud imporditakse, on hind kindlasti suurem. UV-printer on kõige olulisem pihusti, seega on UV-printeri hinna määramiseks kõige olulisem düüsi kvaliteet ja kogus. Nelja Epsoni pihusti ja nelja Seiko pihustiga masina hind on kindlasti erinev ning UV-tüüpi printerite mudelid on erinevad ja hinnad erinevad. Mõned kliendid ei mõista turgu, kuulnud kõrget hinda, ei mõista enam olukorra teisi aspekte, osta madala hinnaga UV-printerit, see praktika on väga vale. Kuna on halbu tootjaid, kes müüvad kahte mobiiltelefoni või moderniseerivad masinaid, tõmmatakse hind väga madalale, eksitades kliente.

Plii tagasi osta, ei saa kasutada, tootjad ei paku müügijärgset teenindust, mis on samaväärne tagasiostmisega raua vanaraua, rahalise tööjõu raiskamise, vihase ja kurbaga, väga mitte kulutasuv. Niisiis, kui ostame UV-printeri, peame kõigepealt aru saama, kuidas selle konfiguratsioon on, kui konfiguratsioon võib olla nii kaua, kui hind ei ole eriti üllatav, võite minna UV-printeri tehase saidi külastusesse, elades, et näha tõestusmõju mõista tehase teenus on lõppenud, Siis vastavalt nende tegelikule tootmisolukorrale otsustada, millist mudelit osta, nii et saate säästa palju pahameelt. Nii et osta peaks pöörama tähelepanu mitte osta UV printeri masin hind on väga madal, osta ainult õigus, mis on tasuv. Kui soovite osta UV-printerit või soovid saada teavet UV-printeri seadmete kohta ning lõpuks on tegelike tootjate esimese müügijärgse kaitse tugevus, et määrata kõik head ostetavad asjad.