Üheksa vale viisi demistreerimine tööstuslike 3D-printerite kahjustamiseks

- Dec 30, 2018-

Pärast palju sõpru ostis tööstusliku 3D-printeri tagasi, kuna printeri hooldusmeetod ei olnud teada, mille tulemuseks oli masina kahjustus või düüside ummistus, et vältida sellist olukorda, kinnitas Shenzhen EEC PRINT üheksa vale viisi tööstuslike 3D-printerite kahjustamiseks. See aitab teil kulusid kontrollida ja alandada. Inimesed ütlevad sageli: UV-tasapinnalise printeri eluiga, 3 punkti kvaliteedi järgi, 7 punkti hoolduse teel. Üksikasjad on järgmised:

Esiteks, halva kvaliteediga puhastusvedelik

Düüs on kergesti kulunud ja saastunud, seega kasutage tööstusliku 3D printeri tootja poolt määratud puhastuslahuse puhastusvahendit.

Teiseks leotage puhastusotsik

Puhastuslahusel on kindel söövitavus. Näiteks kui sukeldumisaeg ületab 48 tundi, põhjustab see düüside avale teatud kahju. Seetõttu kasutatakse puhastamiseks tavaliselt ainult õiget kogust sisestusotsikut.

Kolmandaks, halva kvaliteediga tindi kasutamine

Väiksem tint mõjutab trükiefekti ja blokeerib düüsi, mis kahjustab düüsi eluiga. Kahe erineva kaubamärgi ja konfiguratsiooni segamine mõjutab trükitud mustri värvi ja kvaliteeti. Tõsistel juhtudel võib see otseselt põhjustada düüsi korvamatut kahjustust.

Võite kasutada uv printeri tootja pakkuda roheline ja mittetoksiline tindid, mis on järgmised eelised: anti-lesta, ei värvi, ereda värvi, rikas pilt, realistlik muster; eriti gradientvärviefekt, mida siidi ekraanil ei ole võimalik saavutada, üleminek on loomulikult siledad ja traditsioonilised trükivead on lahendatavad, mis võib oluliselt vähendada toote trükkimiskulusid. See vajab ainult 7 jüaani m2 kohta; tindil on tugev haardumine ja kriimustuskindlus.

Neljandaks ei lülitata puhastamise ajal toite välja

Toiteallikas tuleb puhastamise ajal välja lülitada ning tööstuslik 3D-printeriplaat ja muud elektroonilised komponendid peavad olema veekindlad. .

Viis kõrgsurvepuhastusvahendit

Kui uv printeri otsik on veidi blokeeritud, on soovitatav tolmu puhastamiseks kasutada tolmuimejat ja seejärel hoolikalt puhastada. Ärge kasutage kõrgsurve puhastamist.

Kuuendaks reguleerige düüsi jõuga

Olenemata sellest, kas see on otsiku häälestamine või muutmine, ei saa te kasutada jõudu. Palun käsitle kolme d printeri otsikut hoolikalt vastavalt spetsifikatsioonidele.

Seitse, ignoreerige tööpinda

Kontrollige maandusseadmete ühendamist sageli ja puistage maanduskaabli ümber perioodiliselt vähe soolavett, sest staatiline elekter mõjutab suuresti kolmekordse printeri trükkimist.

Kaheksa, lülitage voolu vabalt

Kahesuguse printeri iga süsteemi tööea kahjustus, düüsi kahjustuste käitumine on: UV-printeri vooluringi vabalt paigaldada ja lahti võtta ilma põhitoiteallikat katkestamata ja toite välja lülitamata.

Üheksa, ultraheli

Kui ummistus on tõsine, on vajalik ultraheli puhastamine. Puhastusaeg on iga kord kuni 3 minutit. Pika aja tõttu avaldab ultraheli laine tööstusliku 3D-printeri pihustile kahjulikku mõju. Kui aga seda esimest korda ei puhastata, oodake, kuni otsik jahutatakse loomulikult normaalseks ja seejärel puhastage teine.