Marmorist plaatide tootmisprotsessi demystifitseerimine

- Jan 14, 2019-

Marmorist plaatide tehnoloogia pideva arendamisega on erinevate mustrite marmorist saanud üks kaunimaid kategooriaid teenetemärgi valdkonnas. Niisiis, kuidas te teete oma tooted konkurentidest välja ja muutuvad koheselt kõrgekvaliteediliseks tooteks? Marmorist lameekraaniga printerid võivad suurendada oma marmorist plaatide konkurentsivõimet.

Järgnevalt on näidatud marmorist plaatide tootmise protsess:

Esiteks tüüp

1. Ultra-lame glasuur: See lahendab kogu poleeritud glassi pinnavee pulsatsiooni probleemi ja reguleerib peamiselt lameklaasi "korter" omadusi.

    2. Täielik glasuur: mitte ainult lahendab “tasase” glasuuri probleemi, vaid rõhutab ka “paksuse” ja “läbipaistva” eeliseid; sellel on tugev kolmemõõtmeline ja läikiv tunne ning sellel on mikrokristalliliste toodete eelised.

Teiseks, kõvadus ja kulumiskindlus

Klaasivalemis lisatakse korund. See on kõrge kõvaduse ja kulumiskindlusega looduslik abrasiiv. See kuulub uude anorgaanilisse materjali.

Kolmandaks, veega nuga tüüpi super lame glasuur

     “Waterjet Ultra Flat Glaze” muudab toote pinnale glasuurkristall siledamaks ja ühtlasemaks. Näiteks mõjutab kella glasuurist tingitud tellise pinna kõverdatud kaarlahendus poleerimisprotsessi peegeldust.

Nelja- või neljaastmeline jagatud kandur

   Koos kokkutõmbumise ja plaatide põletamise laiendamise põhimõttega erinevatel temperatuurivahemikel võib kasutada põletusahju neljaetapilist jagatud kandjat, mis võib vältida plaadi laine deformatsiooni ja poleerimine on poleerimise järel siledam. Plaatide vaheline muster on sujuvam.

Viis mikrokristalse kivi "kõva viska" tehnoloogiat

Klaasi jõudmiseks mikrokristallilise kivi sileduse ja läikega pärast poleerimist võetakse kasutusele täielik kõva poleerimistehnika, mille tagajärjeks on täielikult eemaldada klaasitud kristallide ebaregulaarsused ja lainemised.

Kuus, mustri tekstuuri kujundus

Loodusliku marmori ilu, lisaks värvilisest värvist, on muutumas ka selle võlu. Varajane viimistletud on ainult üks või kaks mustrit, ja nüüd on iga toode kergesti kasutatav mitmete mustrite lamedate printeritega. Seda tehnikat nimetatakse "ühe kivi mitmekülgseks".

 

Marmorist lamedate printerite silmapaistvad omadused on järgmised:

1 on trükitud kujutis väga realistlik, elujõuline, väga kiire ja maksumus on äärmiselt madal.

2, suur täpsus, vähem rikkeid, pikk eluiga.

3, valitud mõned spetsiaalsed keskkonnasõbralik mittetoksiline tint, võib olla veekindel, ei tuhmuma, ei värvi erinevus, võib olla päikese käes.

4, mille suhtes ei kohaldata materiaalset piirangut, mis on kooskõlas pehme ja raske.

5, operatsioon on väga lihtne, säästab aega ja vaeva, arvuti kord kirjutades, saab korduvat trükkimist.