Erinevad universaalsete printerite UV-tindid

- Dec 26, 2018-

UV-PRINTER INK võib klassifitseerida veepõhise tindi, lahustipõhise tindi, tugeva lahustipõhise tindi ja UV-tindi järgi vastavalt selle omadustele. Erinevad tinditüübid on trükitud erinevat tüüpi materjalidele. Üleprintide trükkimisel on vaja valida sobiv materjal vastavalt konkreetsele materjalile, mis on kasulik mustri pikaajaliseks säilitamiseks.

26-1

Veepõhine tint:
Veepõhine tint, oma voolavus on hea, harva sulgub, kasutusala on väike, peamiselt ristpistes või mõnedes tekstiilkangastes, kuivatamis- ja kuivatamisnõuded ei ole kõrged.

Lahustipõhine tint:
Nõrk lahusti tint, väga söövitav tint, veidi madalam viskoossus ja hea voolavus. Enne materjali trükkimist tuleb materjali pinnal kattekiht pühkida ja muster kuivatada elavhõbedalambi soojusega.

Tugev lahusti tint:
Tugev lahusti tint, söövitav on palju parem kui lahustipõhine tint, mida kasutatakse peamiselt mõnes nahas. Protsess on sama kui lahustipõhine tint, see peab katma, küpsetama ja kuivatama.

UV-tint:
UV-tint, vähem korrosiivne tint, sisaldab väikest kogust ventiili, mida kasutatakse peamiselt akrüül-, plastikust, keraamilistest plaatidest, klaasist. Valge tindi virnastamise efekt võib muuta prinditud mustri pinda tugevaks ja reljeefi moodustamiseks langeb umbes 5 mm.

26-2