Digitaalne trükkimine masin printeripea ummistumist lahendus

- Dec 27, 2018-

Digitaalne masinprinteripea ummistumist jagunevad üldiselt kahte liiki: pehme ummistumist ja raske ummistumist. Tolmuosakeste õhku oleks, Lisaks on digitaalne masin viiakse pikka aega, nii, et see blokeerib printeripea.

13

Pehme ummistumist on tint probleemid, keskkonna probleemid, probleeme või toote probleeme, mille tagajärjel viskoossuse digitaalse trükimasinat, mille tulemuseks on järk-järgult tõsine printer pead printer pead. Lahendus on:

1. lahendus. Puhastada blokeeritudprinteripea.

1. unclogging tindi kott ja vooliku abil linkida süstal koos printeri prindipea puhastamist printeripea lahendus.

2. Lükake süstal printerit pea puhastamise vedelik ja jälgida, et jäätmete tindi toru on tint voolu ja siis tagasi süstal tindi voolu hätta. Korratakse.

Pakett 2, kasutage leotamiseks või sonic puhastus printeri pead.

Kui esimene lahendus ei puhastada blokeeritud digitaalse printimise masin printer juht, EMÜ Prindi soovitab printer juht ondigitaalne masinsaab puhastada tugevat puhastamiseks lahendus ja leotamiseks meetod. Veesoleku aeg on umbes pool tundi ja seejärel korratakse esimese kava. .

Lahendus 3, osta tagasi printeripea.

Ei ole tõesti võimalik osta tagasi printeri juhiddigitaalsed trükimasinad. On soovitatav osta Epsoni printeri peade või Ricoh printeri pead. Kuigi hind on kõrge, kvaliteet ja kiirus täpsus on üsna hea.