Digitaalne UV-otsene puidust trükkimine

- Dec 14, 2018-

Digitaalne UV-LED otsepuit

1

Kohandatud ja peene kujunduse trükkimine otse puidule viitab tehnoloogiale, mis kujutab pilte, logosid, teoseid, kirju jms mis tahes tüüpi puitmaterjalidele või puittoodetele ühel etapil.

Otsene puidust trükkimise tehnoloogia on samuti midagi, mida saate kujutada ja EMÜ UV-digitaalsed printerid toimetavad otse mis tahes tüüpi puidule, luues vastupidavad ja puutetundlikud värvid, hämmastava pildi, mida olete alati uhke oma isiklike mälestuste või ärilistel aegadel kuvamiseks ja jagamiseks kõik, millel on lõputud võimalused: puidust koopiamasina trükkimine, puidust pliiatsitele trükkimine, puidust märgistuste trükkimine, sisekujunduse puidust raamid trükkimine, puidust pakendite trükkimislahendused ja palju muud.

 

Hämmastavad värvitööd nõudmisel on kasuks EMÜ digitaalsetele UV-printeritele. Erinevalt tavapärasest puidust trükimeetodist siiditrükist, sublimatsioonist, soojusülekandest, lihvimisprintimisest annab EMÜ digitaalne UV LED-trükitehnoloogia puidust värvid vintage matt ja naturaalne läikiv trükis, rõhutades puitmaterjali loomulikku värvi. puidu värvi nägemine läbi tindi, mis näitab vilja ja sõlme ainulaadseid puudusi. Alternatiivselt võimaldavad EMÜ UV-LED-printerid heleda valge värvi viimistluse, mis katab kõik puidu terad ja sõlmed, tarnides kõige tõelisema värvi, pildikvaliteeti elavat teravust. Oma kujutlusvõime tõttu loob EEC PRINT otse puidust trükikodadele värvid, mida saab 3D-tekstuuriga / reljeefse trükkimise abil erineva värvisügavusega puidule tellida.

3

Lihtne tootmistegevus kasutajatele on EMÜ UV-PRINTER otse värvi puidulahusele nagu alati. Printimine puidule peaks olema lihtsam ja see on nii EMÜ UV-PRINTERiga:

1. etapp - valige soovitud fotod, kunstiteosed, logod jne ja importige see fotoprintide RIP-i;

2. etapp - puit asetatakse EMÜ UV-LED-printeri tabelitele;

3. etapp - printimine;

4. etapp - saada, mida soovite.

1

 

Parim viis puidule trükkida on kasutada UV-UV-tehnoloogiat, printereid ja trükivärve. LED UV-printerid pakuvad lõputuid võimalusi ja lihtsat samm-sammulist protsessi, kui puidule digitaalselt trükkida. Erinevate materjalide puhul on väga oluline valida õige UV-tüüpi tint. Puit, mis on kõva substraat, nõuab kõva tüüpi LED UV-tinti.

Puidust trükkimise üheks sammuks on valida, millist teemat / graafikat / pilti / logo soovite printida, importida RIP-tarkvarasse ja kohandada seadeid vastavalt teie vajadustele. Kui poleerimata, võib puidul olla töötlemata pind, mistõttu on vaja suuremat trükitugevust. Kui kõik korrigeerimised on tehtud, printige see otse puust esemele.

Seetõttu on EMÜ UV PRINTER parim valik, kui soovite printida roheliste, vastupidavate ja erksate värvitulemustega madala hinnaga