Kas teil on õige tunnetuse kohapeal UV printimine

- Dec 26, 2018-

Mis on kohapeal UV?

Kohapeal UVkaasneb selge, läikiv kate, konkreetsete määritakse kunsti luua pilkupüüdev kontrasti. Samuti on visuaalselt kaunis, kohapeal UV lisab ka puudutus sile, mistõttu on luksuslik valik visiitkaarte või brošüürist. Kuigi see saab rakendada tervet kaarti, protsessi "Spot" element on märkimisväärne. See on kord valides välja anda suure kontrasti ülejäänud disain, et pikaajalise mõju konstruktsiooni elementidest. Spottvärvi abil määratakse kindlaks konkreetses piirkonnas ja võib olla nii täpne kui ühe punkti joone.

26-3

Mis teeb kohapeal UV nii eriliseks?

UV on ülim deluxe printimise meetodeid; See on ainulaadne ja erakordne viis endast ja on suurepärane võimalus teha kestva mulje. Läbipaistvuse kõrge ja pilkupüüdev lakk, soovitame sidumine onKohapeal UVkoos Matt lamineerimine, tõeline erinevalt ja sügavuse lisamiseks oma disaini, samuti saavad teise tõsta vastupidavust: lamineerimine protsess. PaksUV lakigaannab tõrgeteta, kuid reljeefsete kvaliteedi suhtes, jättes teile suurepärane võimalus ettevõtte midagi, mida keegi ei taha, viska ära!

Täiendavaid kohandatud Kate mõju

Kuigi alati saab kohapeal UV kombineerida hulk muid printimise efekte nagu stantsivormi, reljeeftrükk või fooliumtrükis; on mõned kohandatud tehnika parima komplimendikohapeal UV. Näiteks soft touch oma trükkimine enne kohapeal UV kate loob ideaalse Matt valmis tausta, mis tõesti muudab läikiv lakk pop. Põhilised Matt valmispaberi varude aitab ka selle kohta, kuid pehme lisab ka väärtust luua oma unikaalse füüsilise tunne tükk. Pehme ja kohapeal UV kombinatsiooniga on tavaliselt edaspidi "Silk kohapeal UV".

4