Kaheksa värvi Uv Printer ühekordne tootja

- Mar 15, 2019-

1993. aastal asutatud Fangda on kõrgtehnoloogiline ettevõte, millel on sõltumatud intellektuaalomandi õigused Guangzhou keskkonnaseadmetele.

15-aastase töötlemise ajal on Fangda nüüd suur grupp, millel on 2 tehast, millest üks on umbes 20000 ruutmeetrit, teine 5000 ruutmeetrit.

Alates 2011. aastast alustas Fangda UV-printerite ja rõivaprinterite tootmist oma professionaalse teadus- ja arendustegevuse meeskonnaga.

Kvalifitseeritud, uuendusliku, tõsise ja vastutustundliku tehnilise meeskonnaga käivitas Fangda 2014. aastal UV-lindiga digitaalsed printerid.

Fangda on pühendunud pakkuma klientidele kvaliteetseid tooteid, personaalset digitaalset värvitrüki lahendust ja lõpetatud tugiteenuseid.

See keskendub alati pikaajaliste partnerlussuhete loomisele klientidega ja digitaalse värvitrüki industrialiseerimise edendamisele.

Digitaaltrükitööstuse tehnoloogia liidrina on Fangda investeerinud palju aastaid palju ressursse ja teinud tihedat koostööd seotud uurimisinstituutidega, et ületada mitmeid probleeme ja pakkuda klientidele paremat lahendust. Digitaalsete värvitrükkide industrialiseerimise edendamise protsessis ei lõpe Fangda kunagi!

2019003APPP展会感谢卡