UV-printerite tõhusust mõjutavad tegurid

- Dec 31, 2018-

Tänapäeval on kliendid UV-printeritele üha nõudlikumad. „Kiire“ tähendab võimu ja võimsust - ettevõtte kulusid ja kasumit. Millised on peamised tegurid, mis mõjutavad UV-printerite tõhusust? Ettevõtte toodetud UV-printerid on väga tõhusad, täpsed ja stabiilsed. Üksikasjad on järgmised:

Esiteks, otsik

Jaapanis tehtud halli mõõtmetega täppistöödel on Kyocera otsik tööstusharu jaoks hea prindipihustite tootja. See pärsib käsitööliste head vaimu. Loomulikult on olemas ka Ricoh ja Xaar pihustitega UV-tasapinnalised printerid.

Düüs hakkab piesoelektrilist keraamikat pulseeriva signaali vastuvõtmise teel sõtkuma ja tindi tilgutatakse düüsi abil rõhu all ning ühes otsas on ka palju düüse, mida nimetatakse ka piesoelektriliseks tüübiks.

Teiseks, osade kvaliteet

Üldised uv lamedate printerite servomootorid, juhendid, platvormid ja muud komponendid, kas kasutades tööstusstandardeid.

Kolmandaks, juhatuse tulemused

Uv tasapinnalise printeri , düüsiplaadi ja teiste plaatide emaplaat, olenemata sellest, kas kvaliteet on täidetud, kas funktsioon on täiuslik jne, mõjutab seadme kiirust.