Feliz Navidad, rõõmsad jõulud EMÜ PRINT TEAMilt

- Dec 25, 2018-

圣诞快乐


Hea klient,

Soovime tänada teid pideva toetuse eest nende aastate jooksul, mis teeb meid tänapäeva. Siin soovib kogu EMÜ PRINT meeskond Teile rõõmu jõule ja õnnelikku uut aastat!

Loodame, et 2018. aastasse tagasi vaadates kõik naeratavad, sest meil on nii edukas aasta läbi. Osalesime paljudel olulistel teemadel nagu FESPA BERLIN ja SIGN CHINA ning kohtusime seal palju meie vanu ja uusi kliente; tugevdasime nendega suhteid, mille kaudu saime paremini aru nende nõuetest ja turust.

2018. aastal tulid paljud kliendid meie kontorisse ja külastasid meie tehast. Reiside ajal inspireerisid meid palju uute toodete ja projektide loomingulised ideed ning andsid meile väärtuslikke ettepanekuid tulevase koostöö kohta. Me oleme oma külastustest suuresti saavutanud ja samal ajal ootame rohkem sõpru ja partnereid Hiinasse, et meiega suhelda ja meie sõprust üles ehitada.

2019. aasta on uus väljakutse. Kuid meie ühiste püüdluste kaudu usume, et see saab olema edukas ja edukas aasta. Nüüd on aeg, et teil oleks vaheaega. Santa tahab teid sõita!

EMÜ PRINT TEAM