Tulevikuväljavaated ja UV printerite müük

- Dec 18, 2018-

Algusest pealeUV printeridkiiresti kinni trükkimiseks tootmisharu turul on suur eelis ja okupeeritud 60% turust. Pideva arengu korda, inimeste elatustaset on saada suurem ja kõrgem, ja elu nõuded üha suurem ja suurem. Endine printimise tooteid ei saa enam täita inimeste esteetilisi vajadusi; ja kasutuselevõtu UV printerid saab just selle mahajäämuse. Printimise tooteid võid võita inimeste armastus, mis on toodetud tohutu kasu. Alusel suurt kasumit stimulatsiooni investeerivad üha rohkem inimesi selles valdkonnas. Üha rohkem inimesi õpivad UV printerid, mõju, mis muudabUV printerparandab jätkuvalt tehnoloogia ja uued tehnoloogiad on pidevalt seotud UV printerid. Moodustavad tõeliselt.

 9

Viimastel aastatel onUV kastiga Printerkasutusele printeri turu võitis ühehäälse kiitust kasutajatelt ningtindiprinteriteja värvi oma heade tulemuste ja lai Printimisvahemiku trükitööstuses. Samuti on hea arengut ja elulemust kogu inkjet tööstuses. See on peamiselt tingitud asjaolust, etUV printiminesaab suurepäraselt aru, personaliseeritud kohandatud trükkimine, pärast hinnasuundumusi on inimeste elu, lihtne graafiline prinditakse isikustatud kohandamine, see mõistab, mitte ainult lihtne, traditsiooniline trükkimine, kuid ka rohkem meelevaldne. Saate printida oma lemmikpiltidest riideid, tassid, rahakotid ja klaas, igal pool sa ei mõtle, nagu plaadid, uksed ja aknad.

 UV-FD6090T

Tööstuse arengu trendUV printeridon kindlasti kasvab. Seda kasutatakse mitmeid rakendusi, tavaline graafika ja reklaam, pakend, rõivad, Ehted jne. Enamiku ettevõtete on üha enam valmis kasutada värvi printimise tooteid ka järk-järgult suurendada. Praegu mustvalge lihtne pakendi ja plakatid on harva näha turul. Nõudluse suurenemine kasvanud nõudlus UV printerid.

 

UV printeridkasutatakse paljudes tööstusharudes ja hakanud sisestada high-end firma. Ühise taotluse tööstuse hetkel: klaasist tööstuse, kodu, ehitusmaterjalide, reklaamitööstus, keraamiliste plaatide viimistlus tööstus jne. Isiksus muster trükitud tooted on ühised tooted. Hind on 2 ~ 3 korda ja kogukasum on väga muljetavaldav. UV printerid seotud tehnoloogiaid on ka pidevalt reformida ja ajakohastada, ja nad on investeerinud rohkem arenenud kaunistamiseks ja teiste tööstuslike rakenduste heas.

 

Praegu Enamik tehased on hakanud pannakse masstootmine, näiteks mobiiltelefoni shell kohandamine, mobiilne power shelli printimine, U disk shell trükkimine jne. SelleUV printeron peen viimistletud, kõrge täpsus, Kiire ja odav, nii paljud tootjad on hakanud toodangu. Paljude ettevõtete tehtud suhteliselt suurtootmine.

 

Lugedes paljudes tööstusharudes, usun, et UV printerid on võimalik ellu jääda turul on suurepärane printimistulemused ja arvukates rakendustes.

21