Kuidas 3d TV tausta seina pärit?

- Dec 31, 2018-

Tänapäeva elu võib kirjeldada kui pidevalt muutuv, inimeste nõudmised elu on üha kõrgemale ja kõrgemale, ja kunsti klaasseina muutunud arengu trend. Sest see on mahetoote kunstniku ideaale, ideid, emotsioone ja terviklik psühholoogiline tegevuseks, see võib välja tuua tema maitse ja kunstiline tähendus. Kunsti klaasseina on hea arengu võimalus ja parim varustus teha seina on muidugi kaUV printer. Kuidas 3D teleri taustal tulevad?

Esimene, töö vormistamine

Üldise kavandamise ja TV-ala puhastamine on asjakohane särav tegema.

Teiseks, esialgne tootmine

Valmistamiseks segatakse teatud osa kunsti taustal klaasseina, läbi valu, muster nõuete kohaselt vastavalt, et tal põhilised kolmemõõtmelise 3D tunne, kui teleri taust on esialgu.

Kolmandaks, värvimine

Vastavalt tarbijate soovideleselle eesmärk on eriline 3D TV tausta seina, mis on trükitudUV printer, mis on kolmemõõtmeline meeli, nagu kaugus, suuruse ja värvi erinevust.

Nagu eespool öeldud: art klaasseina valmistatud EMÜ PrindiUV printerei ole ainult moodne ja keskkonnasõbralik, kuid ka tundub väga kõrge kvaliteediga, selge ja ergas ja võtab vastu roheline ja mittetoksilist tinti. Tint on tugev nakkumine, viimistluse näide ei kukkuda, eriti astmikuvärvina põhivärvi kohta, et ei suuda saavutada siidi trükkimine, sile read, loomulik üleminek ja lahendada traditsioonilise prindidefektide, mis võib oluliselt vähendada ning trükkimise kulude osas, ainult 1 USD M2 kohta.

       UV printeridon ka ülikiire printimise kiirus; piiramatu korter relief, kohandatud trükkimine, DIY kohandamine ja täiuslik kombinatsioon graveerimine tehnoloogia, 3D TV tausta seina mood isikupära ja muid suurepäraseid funktsioone.

4. samm: Viimistlustööd

Muuta teatud dekoratsioonid ja erinevad vastavalt vajadusele.