Kuidas digitaalne tindiprinteri tehnoloogia väljakutse traditsioonilisele printimisele

- Mar 19, 2019-

Värviline digitaalne tindiprinteri tehnoloogia on kõrgtehnoloogiline digitaalne trükkimisseade, mis on välja töötatud "kolmemõõtmelise digitaalse trükkimissüsteemi" kontseptsiooni kohaselt. Masinat nimetatakse ka universaalseks tasapinnaliseks printeriks. Sellel ei ole mingeid olulisi piiranguid ning need võivad olla puidust, klaasist, kristallist, PVC-st, ABS-st, akrüülist, metallist, plastist, kivist, nahast jne jne. Kas see on lihtne plokkide värviline muster, täisvärviline muster või muster liigse värviga, siis saab seda printida korraga ilma plaadi valmistamise, printimise ja korduva värvimärgistamiseta. Värv on rikas ja rikas, efekt on realistlik, pilt on veekindel, päikesekaitsetoote ja kulumiskindel. See ei kao, operatsioon on lihtne ja mugav, trükipildi kiirus on kiire, vastab täielikult trükitööstuse standardile ja rakenduste väli on väga lai.

 

1. "Offset grade" digitaalne tindiprinter

 

Digitaalsete tindiprinterite printimisel tuleb seda võrrelda tavapäraste tavapäraste printimismeetoditega. Digitaaltrükil ei ole trükimahu suhtes mingeid piiranguid ning selle eelised on paindlikkus ja lihtsustatud trükkimine. Kuid praegu kasutusel olev digitaalne trükkimisseade on tootmisvõimsuse poolest tunduvalt väiksem kui tavaline trükkimine ja kulud on suhteliselt kõrged. Samal ajal on traditsioonilise trükkimise kvaliteedi ja mõju vahel teatav lõhe. Seetõttu on traditsiooniline trükkimine praegu valdav enamik trükiturust.

 

Digitaalsete tindiprinterite tehnoloogia tekkimine koos selle dramaatilise innovatsiooniga katkestas digitaalse trükkimise piirangud ja eeldatavasti laiendab oluliselt digitaalset trükiturgu. Digitaalsed lame-printerid on traditsioonilise trükkimise ja digitaalse printimise kombinatsioon. See säilitab mitte ainult digitaalse printimise paindlikkuse, vaid ühendab ka traditsioonilise printimise kõrge kvaliteedi ja kõrge tootlikkuse. Hinnanguliselt on praegused trükkimis- ja trükkimiskulud alla 5000 eksemplari, digitaalse tindiprinteri tehnoloogia üldine tõhusus ja maksumus kaalunud üles traditsioonilise ofsettrükkimise, mis suurendas oluliselt digitaalse trükkimise ja traditsioonilise trükkimise vahelist kulude piiramist. Kulude, meedia kohandatavuse, trükikvaliteedi ja tootlikkuse aspektidest saab seda võrrelda tavapärase printimisega.

 

2. Muutuv trükkimise paindlikkus muudab traditsioonilise printimise halvemaks

Lisaks tootmisprotsessis täheldatud digitaalse tindiprinteri rohelisele väljavaadele ja vähese CO2-heitega eelistele on digitaalse trükkimise eelised veelgi olulisemad kogu trükitööstuse ahela uurimisel. Muutuv trükkimine pideva tindiprinteriga, trükitööstus võib kasutada muutuvat trükkimist ja tellitavat kirjastamist ning väljavaated vähendada süsinikdioksiidi heitkoguseid trükitööstuses on samuti väga laiad.

 

Digitaaltrüki suurim eelis võrreldes traditsiooniliste trükimeetoditega on selle paindlikkus. Digitaaltrükk ei nõua plaadi valmistamist, trükkimise kogust ei piirata, kõrvaldades kõik traditsioonilise printimise eelsurvetavad protsessid. Ta peab faili sisestama ainult nagu tavaliselt ja seda saab printida ühe arvutiga. Tellitav trükkimine võib oluliselt kohaneda turu muutustega ja vähendada jäätmeid trükitööstuses. Muutuva trükiga võib trükifirmad turule tuua väikese koguse tooteid. Kui müük on hea, võivad nad koheselt suurendada tootmist ja printida vastavalt kliendi vajadustele, vähendades palju jäätmeid. Praegu on mõnedes riikides, kus on suhteliselt väikesed populatsioonid Euroopas ja Ameerikas, populaarsemaks muutunud tellitav trükkimine.

 

Lisaks lahendab tasapinnaline printer täielikult katmata kandja otsese väljundi tehnilise probleemi tindi, tarkvara ja väljundseadmete tehnilistest aspektidest. Toode võib simuleerida täielikult traditsioonilise ofsettrüki ja digitaalse printimise mõju. See on ühilduv turul leviva meediaga ning see võib otseselt väljuda ja olla valmis kuivale, paindlikule ja kiirele printimisele, lihtsustades keerulist pressimiseelset proovide võtmist. Trükitud mustrid on rohkesti värvilised, elujõulised, veekindlad, päikesekindlad, kulumiskindlad, mitte-pleekivad, lihtsad ja mugavad töötamiseks, kiire printimise kujutised ja täielikult kooskõlas trükitööstuse standarditega. Seetõttu saab seda laialdaselt kasutada siiditrükitööstuses, kingituste töötlevas tööstuses, märkmärkide tööstuses, kaunistamis- ja kaunistustööstuses, isikupärastes trükitööstuses jne.

 

3. Keskkonnasõbralik

 

Aegade arenguga ja inimeste tähelepanu vähese CO2-heitega keskkonnakaitsele on rohelise keskkonnakaitse kontseptsioon tööstusele üha enam tähelepanu pööranud. Võrreldes traditsiooniliste trükkimis- ja digitaalsete trükiseadmetega on tindiprinteri digitaalset trükitehnoloogiat keskkonnakaitses võrreldamatu eelis.

 

Kõigepealt sisaldavad tarbekaupade trükkimise seisukohast enamik traditsiooniliselt trükitud tindid aineid, mis ei ole keskkonnasõbralikud. Ajalehtedel, mida loeme iga päev, on mõned maitsed, mida toodetakse sageli orgaaniliste lahustite aurustumisel. Samal ajal nõuab traditsiooniline trükkimine lisaks tintidele ka plaatide kasutamist. Plaatide ja plaatide valmistamise protsessis kasutatakse suurt hulka teisi tarvikuid, samuti toodetakse suur hulk jäätmevedelikku, jääkide jms.

 

Vastupidiselt sellele on tindiprinteri digitaalne trükkimine protsessis väga lihtne, see ei nõua plaadi valmistamist, mis lihtsustab operatsiooni. Samas on kogu trükiprotsessis kasutatavad tarbekaubad samuti väga lihtsad, vajavad ainult tinti ja katet. Tindiprintimine kasutab veepõhiseid trükivärve või nõrga lahustiga trükivärve, võrreldes tavapäraselt trükitud tindiga, laserprinteritega ja teiste tindiprinteritehnoloogiates kasutatavate tintidega, nagu lahustipõhised tindid ja UV-põhised tindid. Võib öelda, et see on kõigi trükkimisel kasutatavate pilditarvikute jaoks kõige keskkonnasõbralikum. Samal ajal võib pidev tindiprinteri põhimõte digitaalsete tindiprinterite tehnoloogiatel tinti täielikult taaskasutada ja taaskasutada, vähendades tinditarvikute hulka.

 

Traditsioonilise trükkimise kujutamise ja kinnitamise protsessis tekib tindi lahusti aurustamine, mis toob kaasa märkimisväärse koguse heitgaasi; samas kui laser digitaalne trükkimine tekitab õhu elektrolüüsimise tõttu ebasobivaid gaase, nagu osoon, on sageli vaja paigaldada eraldi heitgaas. seade. Chunzhihui tindiprinteri printimine ei vaja neid linke üldse.