Kuidas on klaasist tindiprinter?

- Jan 03, 2019-

Tänapäeval on erinevate tootjate ägeda konkurentsiga pidevalt tugevdatud teadus- ja arendustegevuse investeeringuid ning klaasist tindiprinteri tehnoloogia kiire areng on toonud trükitööstusele uusi võimalusi. Klaasist tindiprinter võib toota kõrgekvaliteedilist kvaliteetset värvi välimust, nii et see on siidi ekraani kuningas, tuleviku koidik! Vanade asjade asendamine uute asjadega on ajaloolise arengu vältimatu trend. Samamoodi on trükitööstuse arenguks vältimatu suund ka traditsiooniliste trükiprotsesside asendamine uute trükiprotsessidega. Kuidas on klaasist tindiprinter? Millised on omadused?

Klaasist trükimasin suudab printida tavapäraseid materjale elus: klaasist tasulist kabiini, klaasplaati, isikupärastatud esemeid, kohvilauda, dušiukset; söögilaua klaaspind, auhinnad, kiiduvaldkonna tööstus; klaasile trükitud võib olla kontorihoones ja vastuvõttes Piirkonna sees kasutatud unikaalsed arhitektuurimärgid.

Klaasi värvi printeri jõudluse omadused:

1. Ultra-kiire printimiskiirus, üheosaline trükkimine võib sobitada trafarettide printimisega, säästes aega ja vaeva, täisvärviline pilt, kui valmis, progressiivne värv saavutab täielikult fotokvaliteedi, täpse positsioneerimise ja nullijäägi.

2, klaasvärvi trükimasin ei vaja plaatide valmistamist, trükkimine on kiire ja odav ning mitmesuguseid failivorminguid saab kasutada mitmesuguste väljundite tarkvara abil.

3, üks samm lõpule viimiseks, st löögi ja kuiva, printimiseks valmis, kunstklaasipaber suudab rahuldada valmistoote kiire ja väljavajaduse.

4 on fotoprint ja ONYX professionaalne värvihalduse tarkvara valik.

5 on kunstklaasipõhise trükiplaani konstruktsioon lühem, teaduslik, selge, lühidalt väga tõhus, et viivitada traadi vananemisaega, et saavutada masina kasutusea pikendamine, kui joonekujundus on ebamõistlik, tagajärjed on järgmised: (1) Jah Kiirendada traadi vananemist; (2) mõjutada soojuse hajutamist, nii et see ei suuda teha head toodet, mis veelgi tähtsam, see põhjustab kaardi halva soojuse hajutamise tõttu põlema.

6, kunsti klaasprinterid võivad printida pilte vastavalt soovile, näiteks: animatsioon animatsioon, ettevõtte identiteet, maastikumärgid, lilled ja putukad, idoli tähed saab trükkida otse mis tahes objektile.

Klaasist tindiprinter on uus tööstusliku printeri toode. See muudab põhimõtteliselt traditsioonilise klaastrüki tunnet. Tänu oma suurepärastele omadustele ilma igasuguste materiaalsete piiranguteta on kõik seda entusiastlikult ihaldanud.