Kuidas Telefoni ümbrise reljeefne mõju on tehtud?

- Jan 01, 2019-

Nüüd, kui Hiina majandus õitseb ja linna areng on teinud kiireid edusamme, ei ole vanamoodne mobiiltelefonikott suutnud tarbijate individuaalsetele vajadustele vastata. Maalide põhjal välja töötatud reljeefid on võitnud oma armastuse oma peenuse pärast. Kuidas pärines mobiiltelefoni kooriku reljeefiefekt? Tegelik isikupärastatud kohandatud masin - UV-printer muudab telefoni ümbrise väärtuse! Millised on UV-printerite silmapaistvad omadused?

Esiteks protsess

Mobiiltelefoni kooriku elav reljeefne efekt tehakse tavaliselt värvimise, graveerimise, liivapritsimise, klaasimise jms protsesside abil ning tasapinnalise printeri trükkimine võib muuta mobiiltelefoni ümbrise tugevaks ja kolmemõõtmeliseks ning kunstiliseks, ja parandada mobiiltelefoni klassi, mis kajastab isiklikku maitset.

Teiseks, valge tindi kogunemine

Valge tindi põhikomponent on titaandioksiid, mis trükitakse peamiselt valge tindiga. Kui see on teatud paksuseni kogunenud, ei ole probleemiks mobiiltelefoni korpuse reljeefne efekt.

Kolmandaks, tasapinnalise printeri suurepärased omadused

1, muster ei kaota kunagi, roheline, mittetoksiline

Kaunistamiseks on mobiiltelefoni kaitseümbris teie mobiiltelefonile ilus maastik, mitte ainult kaitseb mobiiltelefoni, vaid ka tasapinnalise printeri trükitud pinna reljeefne efekt on kindlalt värviline, peene tekstuuriga, super-tunne, pikaajaline kasutamine ja see ei kao.

Mobiiltelefonid on meie igapäevaelus juba hädavajalikud ning nad on iga päev kontaktis. Kas mobiiltelefoni ümbrise materjal on terve, on endiselt igaühe mure. UV-printer kasutab rohelist, mittetoksilist tinti, nii et trükitud muster on ka mittetoksiline ja maitsetu.

2, kiire

Uv-tabletiga trükitud reljeefikiirus on suhteliselt kiire ja vormimist ei ole vaja avada. Niikaua kui on pilt, võib see säästa palju aega.

3, tootmisprotsess on lihtne, hästi tehtud

Uv tahvelarvuti saab töödelda mobiiltelefoni ümbrist partiidena ja protsess on lihtne ja keerukas. On näha, et uv tahvelarvuti masinal on mobiiltelefoni korpuse kohandamisel suured eelised.