Kui palju on keraamiline 3D printer?

- Jan 01, 2019-

Kui tegemist on keraamikaga, mõtlevad enamik inimesi kohanimest: Jingdezhen. Jingdezhen portselan sai alguse Han-dünastias ja õitses Song-dünastias. Seda tuntakse kui „aastatuhande portselanikapitali” ja see on Hiina kultuuri oluline varandus. Keraamika on kaunilt kujundatud ja muutunud üha populaarsemaks. Niisiis, kuidas te teete oma keraamika silma paistva positsiooniga portselanist? Keraamilistel 3D-printeritel on täpselt selline funktsioon. Kui palju on keraamiline 3D printer ?

Sanitaarsete keraamiliste valuvormide käsitsi tegemiseks võib kuluda kuu aega, kuid keraamiliste 3D-printeritehnoloogiate kasutamiseks kulub vaid üks või kaks päeva. Seetõttu on keraamilistel UV-tasapinnal töötavatel masinatel suur potentsiaal igapäevaseks kasutamiseks ja sanitaarkeraamika ehitamiseks, näiteks: reljeefsete vööjoonte telliste kiire valmistamine, spetsiaalselt valmistatud keraamiliste plaatide prototüübid ja sanitaartehnika tootmine.

Keraamilisel UV-tasapinnal põhineval tehnoloogial on eelised madala hinnaga, kõrge vormimiskiirusega ja trükitavate keerukate osadega. Seda saab kasutada optiliste ühenduste keraamiliste hammaste valmistamiseks, näiteks väikese suurusega, keerulise kujuga, elektrooniliste keraamiliste seadmete, poorsete keraamiliste filterelementide ja täpsusega. Kõrge toode.

Praegu toodavad keraamilised 3D-printerid peamiselt kaltsiumfosfaadi keraamikat, alumiiniumoksiidi keraamikat, tsirkooniumkeraamikat jne, mis võivad valmistada keerulise struktuuri ja suure täpsusega multifunktsionaalset keraamikat, mida kasutatakse laialdaselt meditsiinis, lennunduses, sõjalises, tööstuslikus ja muudes valdkondades. Keraamiliste tuumade, ortopeediliste asendajate, katalüütiliste muundurite jms suunas on see hea väljavaade. Keraamilised UV-tasapinnalised masinad annavad meie elus suuri muudatusi.