Kui palju on tasapinnaline UV masin?

- Jan 01, 2019-

Tänu turu avanemisele ja jõukusele on tänapäeva veinipudelid pimestavad, pudeli kuju on erinev ja värv on pudeli pakendi kõige tugevam element. See edastab pakendi emotsioone; kuidas me saame oma tooteid tarbijate südames teha? Jätke sügav jäljend? Kuidas te saate oma tooted turul püsida ja olla võitmatud? EMÜ PRINT platvormiga UV-masinad võivad suurendada oma toodete konkurentsivõimet turul!

Järgnev on tasapinnalise UV-masina toimivuskatse meetod:

Üks, nelinurkne diagonaalne võrdse pikkusega täpsuse test

Tasapinnalise UV-masina trükivahemikus trükitakse ristkülikukujuline raam. Kui printimine on teemant või trapetsikujuline, näitab see, et ristkülik on tõsiselt liikunud. Uv tasapinnalise printeri printimise täpsus ei vasta nõuetele. See põhineb peamiselt nelinurga diagonaalil. On vaja mõõta diagonaali joonlaua abil, et näha, kas see on võrdne.

Teiseks, printige väikese sõna mõõtmise täpsus

Testtrüki täpsuse meetod on: trükkimine täisleheküljelisele A4-paberile PS-trükiga nr 3. Kummitava kujutise korral on uv-plaadiga printeri vibratsioon printimise ajal liiga suur, mis on põhjustatud ebamõistlikust konstruktsioonist, nii et printeripea jõudu ei saa laguneda ega vabastada. Kui prinditud tekst on selge, ei ole varjatud heli varjatud.

Kolmandaks, korduv printimistulemus

Kui uv-tablett kordab prindipositsiooni , suureneb jääkide arv, mistõttu on eriti oluline valida stabiilne uv-tasapinnaline printer . Meetodiks on: (1) vahetult siiditrükk, et testida hülsi asendit. Esmalt printige sinine täpp, seejärel printige punane sinine alus ja vaadake seda 40-kordse suurendusklaasiga. Kui sinist värvi ei näe, on masinal suur täpsus. (2) Printige süvakeel, korrake printimist 10 korda ja vaadake seda 40-kordse suurendusklaasiga. Kui see langeb kokku, on seadmed kvalifitseeritud.

Individuaalne kohandatud veinipudel uv tahvelarvuti tootmise ja tootmise mõju: arvuti valik tindiprinteri trükkimine, sealhulgas: kaubamärk teksti LOGO, gradient värvi muster, kõrglahutusega maastiku maali, iseloomu foto, DIY graffiti pilt. Peen ja reljeefne stereoefekt, mattvalguse pinnaefekt, kõrglahutusega iseloomu efekt jne. Efekt on helge, kleepuvus on tugev, veekindel päikesekaitse on kriimustuskindel ning nii sise- kui ka välistingimustes.

Platvormiga UV-masin ei ole piiratud materjalidega. Seda saab kasutada värvifotode printimiseks erinevatele märkidele, kristallidele, PVC-le, T-särkidele, lükanduksedele, kappuste ustele, lükandustele, klaasile, metallile, plastile, lehtedele, akrüülile, kivile, nahale ja muudele pindadele. .