Kui palju on Universal Printer?

- Jan 03, 2019-

Täna,universaalne printeridon jõukas pildi printimise turul oma suurepäraseid funktsioone. Võib öelda, et tehnoloogilise innovatsiooni UV avatava printerid on seisnud tindiprinteri printimise turul. Sest UV printerid mitte ainult suurendada toote lisandväärtust, aga ka parem rahuldada kliendi nõudlust kvaliteetse trüki. Mis on top 5 brändiUV printeridHiinas? Kui palju on universal printer?

KvaliteetneKorter UV masintavaliselt on järgmised tunnused:

1 näiteks: EMÜ Prindi universal printer tooted on kolme liiki: UV avatava printerid, UV kerimine masinad, UV coil printerid.Coiling masin on kahesuguse printimise funktsioon coil ja leht; coil trükkimine võtab vastu automaatse korrigeerimise funktsioon, a ja materjali kõrvalekalle maksimaalselt 1mm, tagada stabiilne ja usaldusväärne printimise täpsust. Mudel saate kohandada vastavalt oma elu.

2,Korter UV masinautomaatse mõõtmise, materjalide, kohandatud Prindi mõju, mitte ainult on aga valida mitmeid kõrglahutusega pildid teile ka tasuta.

3, igal masinal on täieliku toimiku ja seerianumber, et saaksime jälgida ja jälgida masina õigeaegselt ja täpselt; pärast tootmist, on pideva trükkimise test 72 tundi, tester täpselt registreerima katsetulemuste kvalifitseeritud kvaliteedi test vohama 30 minutiga, saate kapten kõrgekvaliteedilist kasutamineUV seadmedilma kutseoskuste, sest EMÜ PRINT on kutseõppe teile kuni sa õpid.

EMÜ Prindi printeridon suurepärase jõudluse, juhtiv tehnoloogia ja professionaalse müügijärgse teeninduse.