Kui palju on UV-taustaga seina tindiprinter?

- Jan 03, 2019-

Kui palju on uv-taustaseina tindiprinter ? See on probleem, millest igaüks on väga mures. Pärast aja ristimist ja masina iteratiivset värskendust on turul üha enam tüüpi UV-tindiprintereid. Ühised pihustid on Seiko. Ricoh, Epson, Toshiba, Kyocera, Starlight, Xaar, Konica ja muud seeriad, masina mudelid erinevad ka materjali suurusest

Paljud kliendid teavad nüüd, et uv-i tindiprinterit teavitatakse sellest, et otsik on kõige olulisem komponent. Lisaks pihustile on plaat, juhtrööbastik jne imporditud osad, mida garantii ei kata. Klientidel on küsimusi, miks neid ei garanteerita, sest neid osi ei saa Hiinas toota, kodumaised tootjad ei saa hooldust õppida. Seetõttu puudub garantii. Masina garantii üheks aastaks on tööstuse ainus tootja.

Nüüd on uv tausta seina tindiprinteri hind suhteliselt läbipaistev. Üha enam tootjaid teeb seda. Masina hind on düüsi järgi erinev. Hind jaguneb klassideks. Lisaks düüsile on masina teiste osade kõrge, keskmine ja madal sidumine. Seal on ka masina hinna mõju. Üldiselt on kursoriga varustatud masina 2513 formaat umbes 150 000. Nüüd on Ricohi ja Kyocera düüside hind turul 30 000-30 000 ja ühel masinal on 100 000 kerget pihustit. Olukord on samuti väga levinud.

Taustaseina efekt kujutab kahte pilti

Tänapäeval kasutavad suured lameekraaniga printerite tootjad väikest kasumit, kuid arenevad kiiresti. Viimaste aastate suurte kasumite ajastu on möödas. Tootjad hakkavad vanu kliente aeglaselt hoidma ja püüdlema korduvate ostude poole. Kogu tööstus liigub ka formaalse ja ratsionaalse arengu suunas. Nüüd uurides masinaid ja seadmeid, selgitab klient lõpuks, et niikaua kui tootjate toodetud masinad on peaaegu samad, on kõige tähtsam rahuldavad tulemused ja müügijärgne teenindus. Kes saavad paremini teenindada kliente, kes saavad tulevase turu võita.

Taustpaneeli printeri viimistlus

Lisaks masina hinnale võib tekkida ka muid lisakulusid, näiteks seotud tarvikute hinda. Näiteks peab tindi hind ostja juures selgelt müüjaga suhtlema. Vastasel juhul, isegi kui ostate masina ja tindi hind ei ole hea, tekib lisatasu. Parem on kasutada tootja poolt toodetud sama tüüpi tinti. See pikendab masina eluiga. Väikesed kulud on ka masina veod ja paigaldus- ja kasutuselevõtu töötajad.