Kui palju on reklaamiprinter?

- Jan 04, 2019-

Praegu on turul UV-lainepaberi printerite vorm väga erinev ja kaubamärgid erinevad. Kui palju on UV-tasapinnaline printer? Millised tegurid mõjutavad seadme hinda? Kuidas me valime kulutõhusa masina? Need küsimused on alati olnud sõprade mure.

Hind on alati olnud igavene probleem, UV-printerite hind põhineb peamiselt seadme trükipinna suurusel, sisemisel konfiguratsioonil ja brändil. Sõltuvalt teie enda positsioneerimisest ja UV-printerite nõudmistest on soovitatav otsida tuntud bränditootjaid, kellel on garanteeritud kvaliteet ja rikkalik tootmis kogemus.

Lõppude lõpuks, UV printer on ka seadme investeering, masina kõrge täpsus, kõrge tõhusus, kõrge stabiilsus võib maksimeerida kasu! Kui seadme tootmise täpsust ei ole võimalik tagada, suurenevad kulud otse; masina jõudlus ei ole suur ja mõjutab ka tootmiskiirust.

Üldiselt, seoses UV-tasapinnalise printeri maksumusega, minge tehase juurde, millel on hea maine ja tugevus, ning kaaluge seejärel masina kvaliteeti, stabiilsust, müügijärgset teenindust ja hinda. Odav masin.

28-2