Kuidas vältida staatilist elektrikahjustust UV-tasapinnalisele printerile

- Mar 19, 2019-

Staatiline elekter tekib tasapinnalise printeri kasutamisel , kuid ma ei tea, miks tekib staatiline elekter. Milline on staatilise elektri põhjus plekk-printerites? Kuidas kõrvaldame staatilise elektri?

 

1. Ilmastikutingimused, eriti lõunakliima ajal, kui tekivad äikesetormid, on õhus rohkem elektrilisi ioone ja seadmed ise on valmistatud metallist, mida on lihtne põhjustada staatilist elektrit;

2. Seadme sisemine konstruktsioon, mis hõlmab vooluahela osa, peaks olema kaitstud, isoleeritud seadmed, et vältida staatilist elektrit trükiplatvormil ja peaga.

3. Auto väike esiosa hõõrutakse liikumise ajal staatilise elektri saamiseks.

 

Staatiline elekter tekitab ohtu:

1. Tõsiselt mõjutage tasapinnalise printeri printimismustri täpsust, mis mõjutab tindi normaalset väljatõmbamist, mille tulemuseks on ebaselged mustrid ja vahelduvad jooned.

2. Käivitusahela lõikumine, tugevalt lühine, mille tulemuseks on plaadi põlemine, düüs on blokeeritud.

 

Kuidas kõrvaldada staatiline elekter tasapinnalisest printerist :

1. Paigaldage vastav maandusjuhe, et juhtida võimsust maa peale.

2. Ära avasta uksed ja aknad äikese ajal.

3. Seadme poolt valitud pistikupesa ja pinge määratakse vastavalt tootja poolt kehtestatud nõuetele. Ärge segage neid soovi korral.

4. Staatilise elektri eemaldamiseks pühkige alkohol mõne substraadi pinnal mittekootud kangaga.

 

Kuidas vältida staatilise printeri otsiku staatilist kahjustust:

1. Vältige düüsi pesa oksüdeerumist. Ärge puudutage pesa käekellaga.

2. Düüsi sisestamise vältimiseks peab paigaldamisprotsess pöörama tähelepanu sellele, kas pistik on joondatud ja seejärel sisestatud.

3. Vältige pihustipiirkonna põlemist ja hoidke pihustit hea soojuse hajutuskeskkonnas.

4. Staatilise elektri põhjustatud kahjustuste vältimiseks on düüsi käitamisel või düüsi puudutamisel vaja eemaldada staatiline elekter.

5. Pärast masina käivitamist käivitage esmalt puhastusfunktsioon; Kui prindipea on välja lülitatud, tuleb prindipea puhastada. Kui düüs on ummistunud, saab tinti esmalt pumbata. Kui seda ei ole veel võimalik lahendada, saab pihustit puhastada puhastuslahusega.