Kuidas osta kuluefektiivset nahast lamedat printerit

- Mar 19, 2019-

Kuidas osta kuluefektiivset nahast lamedat printerit? Paljud kliendid konsulteerivad, kas libisev UV-printer prindib nahale? Meie vastus on muidugi trükitav. Mõned kliendid ütlevad, et trükimasina trükkimiseks nahale on nahast printer, kuid nahatrükid ei ole tööstusharu nimi, vaid eristatakse vastavalt lamedate printerite erinevatele põhimõtetele .

 

Nõuanded 1. Täpsus

 

Sõltumata tasapinnalise printeri tüübist on nõutav kõige põhilisem tingimus, et trükitäpsus on selgelt trükitud ja ükski kummitus ei ole hea toode. Häirete ilmnemisel on trükkimise ajal vibratsioon liiga suur, mis on konstruktsioonis ebamõistlik, nii et prindipea jõudu ei saa laguneda ega vabastada. Kui sa ei suuda ühtegi sõna üldse ära tunda, siis on see printer juba sisse logitud.

 

Nõuanded 2.Performance

 

Trükiprotsessi teinud ülemused peavad teadma, et positsioon on masstootmises kõige olulisem. Kui positsioon ei ole täpne, suureneb jääkide arv. Eriti oluline on valida stabiilne nahast printer.

 

Nõuanded 3. Printeri struktuur

Struktuur määrab kõike. Milline struktuur on stabiilne? Vaadake esmalt kuju. Suur pea ja väike saba on väikesed ja liikumine kindlasti vibreerib. Vibratsiooni suurim mõju on trükkimise täpsus. Just nagu inimesed, ei ole šassii stabiilne.

 

Nõuanded 4. Värv

 

Mida rohkem värve masin prindib, seda parem on trükitud värvi reprodutseerimisel, prindivärv on ilusam, vähendamine on parem ja prindi portree on realistlik ja loomulik.

 

Seepärast peame tasapinnalise printeri ostmisel pöörama tähelepanu ülaltoodud punktidele ja lootma lõpuks, et igaüks saab osta endale sobiva masina ise.