Kuidas valida 3D-printerit

- Jan 06, 2019-

Plaatide sein on elutuba kaunistamiseks. Efekt on elegantne ja muster on rikas. See võib kajastada omaniku maitset ja kunstilist konservatiivsust. Seetõttu on kasutajad 3D-taustaseina sügavalt armastanud ja arenguperspektiiv on väga hea. Kui soovite oma tooteid väljapaistva turu välja paistma, kasutage palun järgmist 3D-printerit :

UV-printerid kasutavad kolme ühist protsessi

Esiteks, mikrokristalne komposiitmasin protsess

Klaas on komposiitplaatidel koos mikrokristallkomposiitmasinaga, et muuta mustri läike rohkem jade, mida kasutatakse sageli põrandaplaatide jaoks.

Teiseks, lennukiprotsess

Üldiselt kasutatakse marmori imitatsiooniks, jade imitatsiooniks, liivapritsitöödeks liivapritsiga masinaga ja seejärel klotside printeri värvi valmistamiseks, seejärel kasutage lakki, et suurendada ilmastikukindlust. See on protsess, mida kasutatakse lame värvi seina printimiseks.

Kolmandaks värvi nikerdamise protsess

Graveerimismasinat ja liivapritsit kasutatakse kolmemõõtmelise efekti poleerimiseks ja seejärel kasutatakse värvimiseks keraamilist uv-printerit . Äriühingu moodustatud 3D-taustaseina printeri renderdusi tuntakse ka turul olevate reljeefidena.

EMÜ plaatide printeri valimise põhjused (eelised)

1. Ainulaadne tint ja protsess suurendavad trükkimise haardet, muutes plaadi plaatide kriimustuskindluse ja veekindluse.

2, professionaalselt varustatud suure jõudlusega düüsid võivad maksimeerida tootmisvõimsust kuni 91 ruutmeetrit tunnis kiirtrükki kiirusega.

3, valgustav õli sünkroonne väljund muudab trükkimise mõju 3D tausta seina printeri mõju muster ilusam ja värvikas.

4, ei plaadi valmistamine, saab korraga printida plaadil olevat mustrit, maksimeerides tõhusust ja säästes aega.

5 muudab peene graveerimise ja liivapritsimisprotsessi reljeefse mustri kolmemõõtmelisemaks, selles osas võib EMÜ plaatide UV-printerit kirjeldada kui tööstusharu võrdlusalust.