Kuidas valida odavat UV-tasapinnalist printerit

- Jan 06, 2019-

Teaduse ja tehnoloogia kiire arengu, ühiskonna pideva uuendamise ja edenemise tõttu on UV-tindiprinteri tehnoloogia pidevalt küps ja seda saab rakendada paljudes erinevates valdkondades. Turul on ka palju printeritootjaid , kuid masina hind on erinev, brändi, seal on nii palju spetsifikatsioone, nii et kuidas me saame valida odava UV-tindiprinteri ? Peame ostmisel tähelepanu pöörama järgmistele aspektidele:

Esiteks vaadake kvaliteeti

1, vaata seadme suurust

Seadmete suurus on peamiselt kohalik ja üldine. Kohalik osa on seadme laius. Laius on üle 1,6 m, mis näitab, et tehniline tase on kõrgem. Vastupidi, seadme laius on väiksem kui 1,6 m, mis on üldiselt modifitseeritud varustus; Formaat peaks olema piisavalt suur, näiteks jääma A4-A0-sse, ilma suurte seadmeteta, tehniline tase on halb.

2, düüside tüüp ja arv

Enamik tavapäraseid UV-tindiprintereid kasutavad täna originaalseid imporditud seadmeid. Iga lisavarustus on väga oluline. Pihusti on kõige olulisem. Düüs määrab printimise kvaliteedi ja kiiruse. Seetõttu on düüsi hind kõrge, mis määrab hinna. peamine tegur.

UV-tindiprinteri düüside tüüp ja kogus võivad määrata tootja tehnilise tugevuse. Üldised Epsoni pihustid kuuluvad modifitseeritud seadmete tootjatele, Seiko (255, 510, 1020) keskmise ja madala kvaliteediga; Konica otsik, keskmine tase; Ricohi düüsisarjad; Seiko (GS508, 1024), tipptasemel tase; Kyocera otsik, kõrgtasemel. Düüside arv on väiksem kui 4, madalama taseme tase; 4-8 keskmist taset; 8 või enam, kõrge lõpptase.

Teiseks vaadake kaubamärki

Praegu on palju universaalseid printereid. Mõned tootjad teevad aga tööstusmasinaid või ekspordimasinaid ning mõned ettevõtted on hästi modifitseeritud masinate või väikeste masinate valmistamisel head. Neil kõigil on oma valdkonnad ja erinevad eelised.

Brändi valimisel peame alustama järgmiste kolme aspektiga:

1. Materjali kiirus- ja täpsusnõuded, kas universaalne printer vastab ühiku aja jooksul toodangu ja trükikvaliteedi nõuetele;

2. Rahaliste vahendite suurus on kooskõlas tema enda eelarvepoliitikaga;

3. Seadmete müügijärgne teenindus, olenemata sellest, kas see on ostetud provintsis või ostetud naaberriikides, on tagatud müügijärgse teeninduse garantii.

Kolmandaks vaadake stabiilsust

Universaalse printeri stabiilsus määrab teie toodetava toote koguse ja sellele järgnevad masinasse investeerimise kulud. Kui masin on iga päev halb, viibib see aeg ja see ei saa toodet toota ega isegi õigeaegselt tarnida.

Neljandaks vaadake värviefekti

Kui värviline reprodutseerimine ei ole hea, ei ole trükitud värvi see, mida me tegelikult vajame, ja see ei ole mõtet.

Viiendaks vaadake hinda

Paljud sõbrad, kes valivad UV-tasapinnalise printeri , tunnen, et masinad on samad, panevad madala hinna esmalt, arvestamata toote konfiguratsiooni ja kvaliteeti.

Üldiselt ei ole hind ainus kriteerium. Erinevatel markidel ja erinevatel mudelitel on tavaliselt kerged erinevused. Kõrgtasemelise UV-tasapinnalise printeri valimine ei ole ainult viis aspekti, mida tuleb ostuprotsessis arvesse võtta, vaid ka UV-d. Tahvelarvutite tootjate turu maine, kasutajate hindamine ja müügijärgne teenindus ning muud viited. Näiteks: UV-tindiprinteril on 7-aastane rikkalik tootmiskogemus ja täiuslik müügijärgne teenindus, kõrge kvaliteet ja madal hind, suured ja stabiilsed, vastavad tööstustoodangule, detailid on äärmuslikud, klassikaline toode, kõikjal peegeldub trahv ja leidlikkus.