Kuidas valida UV-lameekraaniga printer?

- Jan 06, 2019-

Tänapäeval edendab riik jõuliselt ökoloogilise tsivilisatsiooni ülesehitamist ja edendab uusi arengukontseptsioone innovatsiooni, koordineerimise, rohelise, avatuse ja jagamise osas. Roheline trükkimine on muutunud üheks peamiseks riigi toetatavaks tööstuseks. UV-printeril on mitte ainult trükitud toodete roheline keskkonnakaitse funktsioon, vaid ka see, et tindiprinteri tehnoloogia võib printida ainult pehmetele materjalidele ja see toob kaasa uue trükimasinate ajastu alguse! Võib öelda, et UV-printer on hetkel kõige lootustandvam trükkimisvahend. Milline neist on UV-tasapinnalise printeri jaoks hea?

EMÜ printeri mudel on väga täielik, sõltumatu uurimis- ja arendustehnoloogia 10 aastat ning tal on oma tehas. Masin prindib kiiresti, värv on realistlik, ukselt-uksele koolitustehnoloogia ning trükivahemik on lai. UV-tasapinnalise printeri eelised on järgmised:

Esiteks servomootor

Servomootor viitab mootorile, mis juhib mehaanilise juhtelemendi tööd ja seadet, mis aitab mootoril kiirust muuta. UV-tasapinnalise printeri servomootori eelised: tugev ülekoormusvastane võime, üldine nimikiirus võib ulatuda 2000-3000 p / min, soojus ja müra vähenevad oluliselt.

Teiseks, UV-tint

EMÜ UV-tasapinnaline printer võtab vastu keskkonnasõbralikku ja mürgist UV-tinti, ei sisalda otsikule kahjulikke osi, prindib sujuvalt, ei ole tindi lõhkumine, düüsi blokeerimine ei ole lihtne, ereda värvi, lai värvitoon, pikem düüside eluiga ja kõrge tindi tihedus.

Kolmandaks, düüs

EMÜ UV-lameekraaniga printeritel on järgmised kaubamärgid: Kyocera, Ricoh ja Xaar. Loomulikult on turul turule Epson, kuid Epson on tsiviilotstarbeline otsik. Selle trükikiirus, hooldusjärgne maksumus ja kulutõhusus on tööstusliku tootmisega seotud vajaduste rahuldamiseks keerulised. Enamik kliente valib Kyocera või Ricoh düüsid.

Soovitatav on osta UV-tasapinnaline printer, mis sobib teie igapäevaste trükkimisvajadustega vastavalt teie enda trükkimisvajadustele. See on tark samm, mis aitab luua endale suuremat kasumit.