Kuidas valida UV-printerit?

- Mar 26, 2020-

EMÜ UV-printer on kõrgtehnoloogiline, vabakujuline täisvärviline digitaalpress, mis pole materjalidega piiratud ja mida saab kasutada T-särkides, lükandukses, kapiukses, lükandukses, klaasis, plaatides, erinevates märkides, kristallides. PVC-, akrüül-, metalli-, plast-, kivi-, naha- ja muud pinnad fototasemel värviliseks printimiseks. Pole vaja plaatide valmistamist ja trükkimist korraga, värv on rikkalik ja rikkalik, kulumiskindel, ultraviolettvastane, hõlpsasti kasutatav, kiire printimisega pilt, mis vastab täielikult tööstuslike trükistandarditele.

104492644-stock-vector-printing-house-circle-poster-with-flat-line-icons-print-shop-equipment-printer-scanner-offset-machin

0010010 nbsp on kahte tüüpi;UV-printerid, sise- ja väliprinterid. Praegu suudab turul uue tehnoloogia väljatöötatud välistingimustes kasutatav tindiprinter siseruumides kasutatavate trükiseadmete väljundtäpsusega printida põhimõtteliselt ja välistingimustes kasutatavad siseruumide seadmed kipuvad ühinema. Mida peaksime tindiprinteri ostmisel tähelepanu pöörama? Räägime sellest täna.

Ettevaatusabinõud

Üldiselt kodumaineUV-printeridon tavaliselt neli värvi ja tööstusseadmete standardid on kuus värvi ja kaheksa värvi. Tindi paksuse reguleerimine sõltub peamiselt kolmest tegurist. Esimene on toorainete mitmekesisus ja taustvärv. Kui tooraine on pehme välimusega, vahe on suur ja tooraine alusvärv on sügav, suureneb nõudlus 20% - 40%.

Teine eesmärk on vaadata pilditaotlust, kui pildi värv on tumedam ja värvi taotlus ilusam, siis tuleks tindi paksust korralikult parandada; Lõpuks, sõltuvalt erisoovist, peate reljeefiga 3 D lisama tindi paksuse.