Kuidas valida seina printer?

- Jan 06, 2019-

See artikkel tutvustab peamiselt seina printeri valimise meetodit, konkreetne sisu on järgmine:

Esiteks masina konfiguratsioon

UV-tasapinnaline printer koosneb üldjuhul järgmistest osadest: juhtrööpad, kruvid, servod, elektriseadmed, tindirajad, filtrid, tindipumbad, riiulid, pihustid jms. Kuid tänapäeval saavad paljud väiketootjad säästa palju raha tarvikutele, kuid kvaliteet ei ole piisav. Selle tulemusena on seadmetes palju probleeme, mis vähendab klientide toodangut ja põhjustab suuri kahjusid. Seetõttu valige palun teatava mõjuga tuntud bränd, näiteks: kuni värvitrüki.

Teiseks, UV-tint

UV-tasapinnalisel printeril on esmalt reljeefne efekt valge tindiga ja seejärel prinditakse see värvi uv-tindiga reljeefi saavutamiseks. Seadmega trükitud reljeefsetel toodetel on lestav ja märgistamata, erksavärv, selge muster, rikas pilt ja realistlik muster. Soovitatav on kasutada seina printeri tootja soovitatud UV-tindi tootemarki, mis aitab säästa aega, kulusid ja konkurentsivõimet.

Kolmandaks, müügijärgne teenindus

Seinaprinteri ostmisel soovitatakse tehasetugevuse kontrollimiseks ja prooviefekti printimiseks minna tootmisbaasi. Suurem osa tehastest pakub tasuta korrastusteenuseid; üks-ühele koolitus teile, kuni sa õpid; üheaastane garantii ja eluaegne hooldus.

Palun ostke vastavalt oma vajadustele ja elage, ärge vaadake ainult hinnalanget, valige kulutõhus UV-tasapinnaline printer.