Kuidas valida UV-tasapinnalise printeri kattega

- Dec 14, 2018-

Turul müüdavate kvaliteediklassidega pinnakattevahendid varieeruvad, halva kvaliteediga pinnakatted mitte ainult ei kahjustanud trükitud toote kvaliteeti, vaid võivad ka masinat kahjustada. Kuidas valida õige UV-VÄRVITATUD PRINTER- kate Soovin jagada teiega järgmist teavet, peate pöörama tähelepanu järgmistele kuuele aspektile:

1. Haardumine

Haardumise mõõtmiseks on mitmeid viise, näiteks 100 grid-meetodit. Kui trükitoodete kvaliteedinõuded on kõrged, saate testida ka prinditud toote sukeldamist või keedetud tindiprinteri ekraani väljalülitamist või mitte. Liimimine on võtmeks UV-tasapinnalise printeri katte kvaliteedi mõõtmisel. Kvaliteetsed pinnakatted peavad läbima 100-ruudukujulise katse ja ei tohiks pärast leotamist või keeva vett maha koorida.

2. nivelleerimine

Tasandamine on tavaline värvitulemuse näitaja, mis viitab sellele, et kate näeb pintsli märgistust ja pihustit, kui värvi harjata või pihustatakse objekti pinnale. Kehv lamedus UV-PRINTER katmine mõjutab printimise dekoratiivset mõju. Veelgi olulisem on, et kui kattekihi pintsli märgid ei kao automaatselt, võib ebaühtlane pealispind hõõruda UV-tasapinnalise printeri düüsi, põhjustades märkimisväärset kahju. Kvaliteetne kate tuleb koostada tihedalt, kiiresti pärast harjamist või pihustamist.

3. Filmi läbipaistvus

Kõrge lisandväärtusega dekoratiivtoodetena on UV PRINT välimuse nõuded üldiselt kõrged. See nõuab UV-tasapinnalist kile värvitu, läbipaistvat. Nüüd turul on mõned epoksüvaigul põhinevad kahekomponendilised pinnakatted kollastuvad, mis mõjutavad dekoratiivset efekti.

4. Ilmastikuvõime .

UV-trükitooted, eriti märgid, stendid, väljatrükid välitingimustes peavad olema pikaajaline kui uus, ei kao. Täpsemalt nõuab see ultraviolettkiirguse eest UV-tasapinnalise printeri katet. Mõned pinnakatted on nüüd kollases valguse tingimustes ja ei sobi kasutamiseks välitingimustes. Isegi UV-trükitud toodete puhul, mida kasutatakse ainult siseruumides, on üldine vajadus kaaluda ilmastikukindlate UV-plaatide printerikate, et tagada toote kvaliteet.

5. Kasutamise lihtsus  

Praegu turul on UV-tasapinnalise printeriga kaetud kahekomponentsed ja mitme komponendiga tooted, mis on mitme komponendiga toodete suhtes vaja, et konfigureerida ühe komponendi UV-tasapinnalise tindiprinteri katet, kasutades suuremat eelist.

6. Toote ohutus

See on probleem, mida tuleb arvestada. Lahustipõhine UV-tasapinnaline kate ei ole mitte ainult lõhnav, vaid ka turvariskide ebaõige ladustamise tõttu, transport ei ole mugav. Suurte investeeringute tõttu UV-tasapinnalistesse printeritesse on kõige parem kaaluda UV-tasapinnalise printeri katte valimisel ohutumaid UV-tasapinnalise printeriga katteid. Kui tuleb kasutada lahustipõhiseid katteid, soovitatakse neid võimalike ohutusprobleemide kõrvaldamiseks hoida UV-tasapinnalist printerit eraldi.

uv printer tutorial