Kuidas suhelda klientidega Covid-19 perioodil?

- Mar 28, 2020-

Kinnitage oma klientidele, et võtate endiselt tellimusi vastu. Suhelge kõigil kanalitel, mis teie brändi jaoks sobivad, olgu see e-kiri või sotsiaalmeedia postitus.

Jälgige Printfuli ja kõigi teiste pakkujate värskendusi, kellega koostööd teete, et mõistaksite, mis toimub. Kas kõiki teie tooteid on laos? Kas tootmises või saatmises on viivitusi? Ükskõik, mida te oma klientidega suhtlete, soovite, et see oleks neile kasulik ja sisaldab teavet selle kohta, mida nad peaksid ootama.

Siin on mõned küsimused, mida võite oma klientidelt oodata: 0010010 nbsp;

  • Kuidas mõjutab Covid-19 teie kauplust? 0010010 nbsp;

  • Kas ma saan oma tellimuse kätte? 0010010 nbsp;

  • Kas on oodata saatmisviivitusi?

Aktuaalsete uudiste saamiseks EMÜ toimumise kohta 0010010 nbsp; järgige seda KKK-d. Uuendame seda regulaarselt tootmist, tooteid ja saatmist käsitleva teabega.

Ehkki EEC PRINT on valgeteemaline teenus, on hea mõte oma klientidele teada anda, et töötate tellimusel prindi saatjaga ja et suhtlete nendega kõigi uuenduste osas.

Edendage väikeste ostlemist

Väikeettevõtted muutuvad loovaks ja kohanevad, et sel ajal pinnal püsida. Mõelge ka sellele, mida saate teha teisiti. Inimesed soovivad toetada väikeettevõtteid, seega tehke klientidele teie toetamine hõlpsaks. 0010010 nbsp;

Olge ausad ja andke oma klientidele teada, et nende tellimuste juurde jõudmine võtab kauem aega, kuid julgustage neid igal juhul tellimusi esitama. Kohaletoimetamine on tavapärasest aeglasem, seega on inimesed mõistvad. Ja kui teie poest midagi ostmine aitab teie ettevõtet toetada, on tõenäoline, et teie püsikliendid on rohkem kui valmis aitama. Saate oma poodi lisada ka kinkekaarte, mida kliendid saavad nüüd osta ja hiljem tootele kulutada. 0010010 nbsp;

Nüüd on aeg kohaneda ja julgustada oma kliente toetama väikeettevõtteid.

Liigu edasi

Loodetavasti varsti on Covid-19 vaos ja me hakkame tagasi normaalseks minema. Kus soovite, et teie pood oleks, kui see aeg kätte jõuab? Kui teil on aega ja ressursse, alustage nüüd mõtlemist edasi.

Nüüd on hea võimalus teha oma poodis väikseid muudatusi ja täiendusi: looge või värskendage oma lehte 0010010 nbsp; About About, värskendage oma 0010010 nbsp; toote mudeleid või looge kujundusi uute kujunduste jaoks. Teisisõnu - töötage selle sisu kallal, mis aitab teie poodi pikas perspektiivis.

Kuigi on asju, mis teie kontrolli alt väljuvad, proovige keskenduda sellele, mida saate 0010010 nbsp; oskate 0010010 nbsp; juhtida ja hoida ennast hõivatud asjadega, mis pakuvad teile rõõmu.

Mis kõige tähtsam - ole ohutu! Järgige oma piirkondlikku avalikku 0010010 nbsp; tervishoiunõudeid 0010010 nbsp ja tehke oma osa kõvera tasandamiseks. Ebakindlus on alati hirmutav, kuid me oleme selles koos ja kuidas ainult läbi saame, saame läbi.

0010010 nbsp;