Kuidas eristada Uv tasapinnalise printeri täpsust

- Jan 07, 2019-

Klientidel, kes ostavad uv-plaadiprintereid, on tavaliselt selline probleem. Nad ei erista masina täpsust. Paljud tootjad ei ole enne ostmist otseselt teavitanud klienti meetodi toimimisest ja täpsusest. Täna saadame diskrimineeriva lame printeri. Puhtad kuivkaubad täpselt. Tegelikult on uv tasapinnalise printeri täpsuse eristamise meetod väga lihtne. See koosneb peamiselt kolmest osast: lamedat printerit, kasutatud tinti ja tindiprinteri tarkvara. Allpool tutvustatakse uv-plaadiprinteri täpsuse identifitseerimise meetodit:

1, masin ise

A. Korduvprintimine ei liiguta positsiooni suure täpsusega. Näiteks ühe sõna printimine ja korduv printimine 5-10 korda. Kui see on täiesti kattuv, tähendab see, et tasapinnaline printer ei liigu, täpsus on kõrge, masin on OK ja vastupidi.

B, väike prindi resolutsioon täpsus, seada kolmanda font Photoshop, Coreldraw või Ai, printida uv tasapinnaline printer , kasutage suurendusklaasi, et näha, kas ei ole ghosting, no ghosting näitab, et masin on suure täpsusega, masin on OK Vastasel juhul ei tööta see.

2, tint

Tasapinnalisel printeril kasutatav tint erineb kontoris või majapidamises kasutatavast tindist. Tasapinnalise printeri tindil on peamiselt järgmised tegurid:

A, tindi voolavus, üldiselt voolav tint, ei blokeeri tindiprinteri pihustit, isegi kui see on paigutatud pooleks kuuks, on otsik veel avatud, nõrga voolavusega tint blokeeritakse samal viisil päev. Blokeerimine on väga põhjalik, isegi kui soovite seda puhastada, on otsik peaaegu lammutatud oleku lähedal.

B, trükivärvi redutseeriv värv, võib lame- printeri trükitud kujutisefekti võrrelda ekraanil olevaga. Mida lähemal on tindi redutseeritavus, seda parem on erksus. Võib-olla kahtlete, miks see ei ole täpselt sama, kuid lähemal, see on sellepärast, et kõigi poolt kasutatavad monitorid on erinevad, nii et mõju on erinev. Näiteks vedelkristallekraani tööpõhimõtte tõttu on värvi ekraani kõrvalekalle. Mõnikord on kõrvalekalle väga suur, mistõttu ei soovitata kasutada vedelkristallekraani, tavalist CRT-d. Pildi kuvamine ei ole täpselt sama, kui see ei ole professionaalne CRT-monitor ega professionaalsed seaded, kuid hind on kallim.

3, tarkvara

ICC- ja ICM-kõvera tarkvara pakkumiseks värvide sobitamiseks on vaja pakkuda ka RIP-tarkvara, nagu näiteks valge tint, mis vastab värvi nõuetele, täites samal ajal täpsusnõudeid.

Universaalse tasapinnalise printeri täpsus mõjutab otseselt toote kvaliteeti. Seetõttu on masina ostmisel testimasina täpsus asendamatu. Pärast õige masina testimist ja ostmist on tindi valimine väga oluline, kui kasutate tagasi. Kõige parem on kasutada tootja esitatud tinti vastavalt juhistele. Ärge kunagi kasutage halvemat tinti, sest see säästab raha.