Kuidas hankida oma rakiseid või inventari?

- May 13, 2020-

Lõikeseadmetega klientide jaoks teeme nendega sageli koostööd, et nad saaksid luua oma rakised ja ülevaate eesmärgi, saadaoleva materjali ja voodi täpsusmõõtmistega.

Mõni pood pole varustatud laserite, ruuterite ega muude täpsuslõikamisseadmetega ning edastab need siis oma inventari saamiseks vajaliku varustusega kohalikku poodi. Seal on

UV-Inkjet-turgudel on palju ettevõtteid, kes saavad aidata armatuuride valmistamisel. 0010010 nbsp; Allpool on toodud mõned näited, mida meie kliendid on varem kasutanud:


  • Digitaalsed toorikud 0010010 nbsp; on olnud sellel turul teerajaja alates laua- ja väikeseformaadiliste UV-turgude loomisest alates 2010 ümbrusest. Kontoritega nii USA-s kui ka Suurbritannias rahuldavad nad suurt hulka klientide vajadusi, sealhulgas kohandatud džigi tootmist, samuti riiulil asuvate inventari ja reklaamtoodete varumist UV-tindiprinteri kaunistamiseks.

  • Tindiprinterid 0010010 nbsp; on veel üks allikas standardsetele tasku- ja maskigraafikutele. Nad on väga kogenud Mimaki voodivormingute osas ja saavad aidata nii kujundamisel kui ka valmistamisel.

  • RB-kangad 0010010 nbsp; on teenindanud auhindu ja tunnustustööstusi enam kui 30 aasta jooksul kogu maailmas 400 jae- ja hulgimüügiauhindade ning trofeepoodide teenindamisel. 0010010 nbsp; Kuna UV-tindiprinterite trükkimine on sellel turul kasvanud, laienevad ka teenused, mis hõlmavad võistluskalendrite valmistamist.

  • Kustuta pilt 0010010 nbsp; on olnud akrüüle ja muid materjale lõikamiseks juba üle 30 aasta ning uhkeldab edela ühe kiireima laserlõikuriga.