Kuidas tuvastada pigmendi tindi kvaliteet

- Dec 27, 2018-

Pigmendtint , see on suspensiooni / dispersiooni lahus või poollahus, mis saadakse tahke pigmendi jahvatamisel väga peeneks osakesteks ja dispergeeriva vahendi abil dispergeerides seda vette või orgaanilisse lahustisse. Turul on palju värvi tinti. Kuidas teha kindlaks kvaliteet?

26-1

Tint mängib olulist rolli fotoaparaatide töös ning tint moodustab osa paljudest kvalifitseerimata trükistest. Tindi jaoks on palju kvaliteediparameetrite standardeid, kuid seni, kuni te järgite kahte järgmist punkti, saate prinditud tindi kvaliteeti kokku võtta. Esimene on tindi kuivatamise aeg, millele järgneb tindi viskoossus. Autentimiseks peab olema standard. Kõige mugavam ja lihtsam on kasutada algset tinti võrdlusstandardina.

Esmalt võtke vee asemel tilk iga värvi kohta, asetage see mitteimavale materjalile, kalibreerige aega ja jälgige, et tilk kuivaks. Kui kuivamisaeg on lühem kui 100 päeva, siis on parem mitte seda kasutada. Kui printeri kasutusmäär ei ole kõrge, tuleb valida trükivärv, mille tilkade kuivamisaeg on üle 100 päeva. Kui värv on kuiv, on seda raske parandada.

Teiseks, trükivärvi tagasipöördel on väiksem hulk korda kui algne vesi, mis näitab, et vesi on suurem kui esialgne vesi viskoossus, viskoossus on suur, võib olla katkestamine printimise ajal ja pinged põhjustavad ebapiisavat varustamist. tindikassetti.

T-särkide trükimasina värvide tuvastamiseks on kaks kõige olulisemat kriteeriumi. Üks neist on tindi puhtus ja teine tindi voolavus, see tähendab ühe trükise pikkus ja pindala. Tindi puhtus määrab värvi küllastumise ja vähendamise taseme pärast T-särgi printeri printimist. Sujuvus määrab T-särgi trükimasina prindikvaliteedi ja trükipaberi pideva pikkuse (eriti kui trükimasin , näiteks rõivaste ja jalatsite trükimasin , ei pruugi olla võimalik katkestada ja sõita, mis ei ole lubatud) tootmisnõuetest).

Hea tint on puhtuse ja sujuvuse jaoks hädavajalik, mis on hea ja halva tindi tuvastamise kõige olulisem näitaja. T-särkide trükimasina värvi tindi tootmise standardi kohaselt ei tohi tindi värvi osakeste üldine suurus olla suurem kui 0,1 mikronit. Selle standardi all esineb kergesti T-särk-printeri ühendamise nähtus ja tindi kvaliteet väheneb oluliselt.

Lisaks ülalnimetatud kahele olulisele näitajale võib trükivärvide kvaliteeti mõjutavate tintide sadestumine oluliselt mõjutada ka T-särkide trükivärvide kvaliteeti ja stabiilsust. Kui tint on sadestunud, tuleb seda loksutada ja kasutada.

Lisaks ei pruugi kõrgekvaliteediliste T-särkide trükivärvide trükkimisel olla peaaegu ühtki kromaatilist aberratsiooni, kuid halva kvaliteediga tintidel on sageli kromaatilised aberratsiooniprobleemid. See on ka põhjus, miks digitaalne T-särkide trükimasina turg eristab head ja halvad tindid reklaami kujutise taseme ja rõivaste trükkimise ja värvimise teel.