Kuidas parandada tindi jõudlust

- Dec 28, 2018-

Kuigi viskoossus on ainult vedeliku füüsiline omadus, mõjutab see oluliselt värvi printimist, värvi, vastupidavust, tundlikkust ja trükitäpsust. Tuginedes ülaltoodud põhimõtetele ja tindiprinteri prindipea konstruktsiooni piirangutele, on väikese viskoossusega vedeliku tilkade, näiteks trükitud kangaste tindiprinteri tindi värvi, püsivuse ja trükitäpsuse parandamine võtmetähtsusega d- printimise tehnoloogia jaoks.

28-1

Esiteks, värvi tindist ise, tindi väljatöötamisel võib värvi värvi, vastupidavust, käte tunnet ja täpsust parandada erinevate tehniliste vahenditega, suurendamata tindi viskoossust. Värvivärvisüsteemi projekteerimisel ise värvi tindi värvi, püsivuse, tundlikkuse ja täpsuse saavutamiseks teatud tasemele, võib see rahuldada teatud trükkimise nõudeid; aga kui inimesed kasutavad tindiprinteri värvi, vastupidavust, tundeid ja täpsust. Kui värvi tindi endine jõudlus taas tõuseb, on vajalik ja tõhus kangast eeltöötlus.

Siiski on eeltöötlus või järeltöötlus tavaliselt peamiselt tindiprinteri kangaste värvi, vastupidavuse, käe ja täpsusega. Kui soovite neid probleeme lahendada, peate endiselt probleemi lahendama tindiprinteri tindi füüsikaliste ja keemiliste omaduste ning raviaine füüsikaliste ja keemiliste omaduste põhjal. Värvi tindiprinteri tindil on peamiselt vesisüsteem, mis koosneb veest, värvist ja polümeervaigust. Sellises süsteemis peenestatakse ja dispergeeritakse värvi tavaliselt, see tähendab, et vesi on vees ja polümeervaik on ka veepõhine; Või on polümeerse vaigu vesikihil kalduvus läbi viia ioonseid rühmi ja need ioonrühmad on tavaliselt negatiivselt laetud.

See tähendab, et kattevärv on tavaliselt madala viskoossusega vedelik, mis sisaldab negatiivselt laetud rühma. Kui negatiivne laengut sisaldav värvivärv puutub kokku positiivse laenguga materjaliga, suurendab see viskoossust, pakseneb või flokuleerub; selle põhiprintsiibi alusel valmistatakse eeltöötlusaine positiivselt laetud süsteemis ja töödeldakse kangas eelnevalt. Pärast eeltöötlemist on kanga pinnal positiivne laeng. Kui värvi tint langeb kanga pinnale mikroplaatide kujul, siis negatiivse laengusüsteemiga värvivärv puutub nõrgalt positiivselt laetud materjaliga kokku ja tekib flokulatsioon ja viskoossus. Kiire kasv, sest värvi tindi tilgad tõusevad kanga pinnal ja seejärel asetatakse kanga pinnale, ei saa värvi tindipiiskade kogunemine kanga pinnale saavutada ainult värvi paranemist, vaid parandab ka vastupidavust ja trükkimist täpsus. Tuleb märkida, et kuigi eeltöötlusvahendi väljatöötamine ja rakendamine põhineb sellel põhiprintsiibil, on eeltöötlemisainena kombineeritud värvi tindiprinteri tint, et kujundada ja arendada eeltöötlusvahendi molekule ja molekulaarse struktuuri disaini. mängib olulist rolli lõpptulemuses. Molekulaarse struktuuri kujundamisel võetakse sageli arvesse värvi, vastupidavust ja tundeid.

Lisaks tuleb märkida, et rakenduse vaates tuleb märkida, et valget riie valgetel kangastel trükitud eeltöötlusvahendil on tavaliselt erinevad jõudlusnõuded, peamiselt seetõttu, et valged kangad ei ole tavaliselt trükitud valge tindiga, nii et valge eeltöötlusvahend hall kangas parandab tavaliselt värvi, vastupidavust, käte tunnet ja täpsust. Tume kanga trükkimiseks on vaja kohandada töötlemismaterjali molekulaarset struktuuri, et suurendada valge tindi varjamist ja parandada valge tindi ulatust. Jõud peab parandama ka valge tindi ja musta kanga vahelist vastupidavust, mida tuleb raviaine valmistamisel arvesse võtta.

Töötluskangast saab kasutada kanga töötlemiseks enne printimist või töödelda pärast printimist. Tume kanga puhul võib valge tindi trükkimisel olla eelnevalt töödeldud, kuivatatud ja seejärel trükitud. Samuti võib seda eelnevalt töödelda ja trükkida otse niiskele kangale. Spetsiifiline rakendus põhineb värvitindi ja töötlusaine omadustel. Spetsiifiline kuivatamis- ja kinnitamisprotsess on samuti reguleeritud värvi tindi, eeltöötlusvahendi ja kanga erinevuse põhjal.

Tindiprintimine on tänaseni arenenud, kuigi praegune ulatus ja osakaal on ikka veel väikesed, traditsioonilises tööstuses on ikka veel sõpru, kes küsisid minult, kas tindiprinteri printimine asendab traditsioonilist trükkimisprobleemi. Tegelikult, kuna tindiprinteri rakendus on alles alanud, kuulen sageli, et tööstus väidab sageli, et tindiprinteri trükkimine asendab traditsioonilist trükkimist. Tindiprinterite tehnoloogia arendamise valdkonna liikmena on mul ka oma vastus. Minu vastus võib olla paljude inimeste vastustest erinev. Ma arvan, et tindiprinteri. Trükkimine asendab traditsioonilist trükkimist, mis põhineb peamiselt värvi tindiprinteri trükil ja traditsioonilisel värvi värvi kleepimisel (ümar võrk või lame võrk). Peamine erinevus on trükimeetodi mehhaniseerimine arukale transformatsioonile. Trükkimine on sotsiaalse tootmise funktsionaalne seos. Trükkimine ei eksisteeri isoleeritult, vaid elab ühiskonna suures süsteemis ja suur süsteem inimese aruka ühiskonna ehitamiseks on täies hoos. Seetõttu asendab intelligentne digitaalne tindiprinteri trükkimine paratamatult traditsioonilist trükkimist ja muutub peamise trükitehnoloogiaks.