UV-masina paigaldamine (FD4060 / 6090)

- Dec 25, 2018-

UV-masina paigaldamine (FD4060 / 6090)

1. Laadige karp lahti, eemaldage osa pakendist ja eemaldage seejärel metalldetail, mis kindlustab masina korpuse põhja (joonis 1).
1

2. Valmistage tugev pind tasasele pinnale. Vaja on neli inimest, et masin lauale liigutada.
3. Eemaldage masina vasakul ja paremal küljel olevad kolm kruvi, et kate avada (joonis 2), ja eemaldada vertikaalne metallist kinnitus (joonis 3) ja paigaldada kate. Ja eemaldage tinditoru fikseeritud rihmad (joonis 4).
2

4. Asetage vee jahutuskapp samale tasemele, kuhu masin on paigutatud. Ühendage paagi tsirkulatsioonitoru, toitejuhe ja signaalikaabel, lisage vee- või jahutusvedelikku umbes 900 ml vett või jahutusvedelikku (lisage jahutusvedelik külmasse kohta), lülitage korpuse toitelüliti sisse ja kontrollige, kas veepaak on ventilaator, ekraan ja veepump töötavad korralikult või mitte.
5. Ühendage kasseti toide ja kinnitage kassett. Ühendage masina toitelüliti ja avage paadi lüliti tagakaanel ja toite nupp masina esipaneelil. Sel hetkel on tindimahuti valgusdetaili märgutuli sisse lülitatud. Seejärel lisage tint vastavalt tindipudeli märgistusjärjestusele (loksutage tindipudelit enne tindi täitmist), lisage tint, kuni valgusplaadi valgus kustub, nagu näidatud joonisel fig. 5, mis värvi tint on valgustite järjekorras ebapiisav. Ühendage toru nupp tindipudeliga ja kinnitage toru klambriga (joonis 6).


3

6. Eemaldage tindikassettide kaane neli kruvi ja leidke süstalt komplektist. Kasutage iga värvi vastava kanali jaoks süstalt ja tõmmake seejärel süstla otsast välja kaheksa kanali tinti. Jälgige, kas tindi pumpamisel on õhumull, vabastage süstla tõukur, kontrollige, kas tõmbevarda imetakse tagasi. Järgige kasseti märgistusjärjestust: KCYMWWWW Sisestage tindikott tagasi prindipea (joonis 7).
1

7 . Ühendage USB-kaabel ja installige draiver. Kui masin on tavapäraselt võrgus, tehke puhastustoiming juhtpaneelil asuva nupu abil ja vajutage testriba oleku kontrollimiseks TEST (Joonis 8). Pärast testi ok, lülitage sisse kõrguse tuvastamise nupp (joonis 9) ja seejärel võite printimistöö alustamiseks järgida kasutusjuhendit.

4