Kuidas vältida UV-tasapinnalise printeri pihustite ummistumist

- Jan 10, 2019-

See artikkel tutvustab peamiselt meetodit UV-tasapinnaliste printerite düüside blokeerimise vältimiseks. Üksikasjad on järgmised:

Esiteks UV-tint

UV-tint on lahustivaba, kiiresti kuivav, roheline, mittetoksiline, selge muster, erksavärv, veekindlus, lahustikindlus ja kulumiskindlus. Paljud tindi tarnijad on nüüd segatud, mistõttu on eriti oluline valida usaldusväärne ja usaldusväärne tindi tarnija.

Teiseks, sprinkleri hooldus

Kui UV-printeri düüsi ei kasutata pikka aega, võib ka madalama tindi kasutamine põhjustada düüside ummistumist, mis mõjutab trükikvaliteeti ja isegi põhjustada kogu düüsi lammutamise. Peate eemaldama tooneri ja lisandid ning düüsid naasevad tavapärasele printimisele.

Kui te ei vaja UV-printerit pikka aega, on soovitatav ummistumise vältimiseks kasutada spetsiaalset puhastusvahendit, kuid puhastuste arv ei tohiks olla liiga sagedane.

UV-tasapinnalise printeri käsitsi puhastamise meetodiks on kasutada süstalt ja tööriistu, nagu näiteks kümnekordne suurendusklaas, kõva plastik nuga, kummist voolik, puhastuslahus jms.

Kui UV-printeri otsik on ummistunud, võtke õigeaegselt ühendust tehase tehnikuga.

5