Kuidas printida plaatide seina

- Jan 14, 2019-

Tänapäeval võib öelda, et kaunistus- ja sisekujundustööstus on tihe konkurents. Turuvajadustega kohanemiseks võib öelda, et mitmed ettevõtted on looduses ja nad tahavad olla intensiivse sisekujunduse turul, nii et kvaliteetne keraamiliste plaatide sein on lõputu. Taustseina plaatide tuumaks on tehnoloogia areng, toodete ilu, traditsioonilise kultuuri ja kaasaegse kodu täiuslik kombinatsioon, mille puhul suurte plaatide müür on tarbijate seas soodsam.

22

Kas olete huvitatud oma tootmisprotsessist, kui näete turul ilusat plaatide müüri? Ole valmis väikese pinki jaoks, tänapäeval uuemale ja põhilisele plaadiseina tehnoloogiale:

Üks: (mitu korda) nikerdatud + noorendamine

Kaks: (mitu korda) nikerdatud + noorendamine + kristall

Kolm: (mitu korda) nikerdatud + noorendamine + veetera parkett

Neli: (mitmekordne nikerdamine + noorendamine + kristall + veetera parkett

Viis: liivapritsimine + otsese reljeefi värvimine

Kuus: liivapritsimine + otsese reljeefi värvimine + kristall

Protsess on kasutusele võetud. Usun, et teil on mõningane arusaam plaatide seina tootmisprotsessist, kuid kui palju sa tead uv-tasapinnalisest printerist, mis muudab digitaalse maalimise seinale?

Plaatide taustapaneel UV-tindiprinter on seade, mis saab otse plaatidele printida. See on konstrueeritud arvutitarkvara abil, kasutades vektorgraafikat, arvuti automaatset värvide sobitamist, kõrvaldades vajaduse USB-liidese kaudu tülikate filmide, plaatide tegemise, vahekandjate jne järele. Või on see kaabliühendus, mida saab plaadi pinnale pihustada, et realiseerida digitaalne disain, automaatjuhtimine, säästa tööjõukulusid, parandada tootmise efektiivsust ja tootmiskulusid ning luua rohkem kasumit.

UV-tasapinnalise printeri masin võtab vastu vaakum-adsorptsiooni metallplaati, mis on 0,9 meetrit 0,6 meetrit, 3,0 * 2,0 meetrit, 3,2 * 1,6 meetrit, 2,5 * 1,3 meetrit jne.

Masin kasutab UV-tinti, digitaalset tindiprinterit, arvuti automaatset värvimist, ICC värvihaldust, UV-valguse kõvenemist, see tähendab, et see on kuiv, lihtsustab tootmisprotsessi ja säästab aega.

EMÜ PRINT uv tasapinnalise printeri tootmise kiirus: 18-25 ruutmeetrit tunnis, kõrgeima eraldusvõimega kiirus: 8–10 ruutmeetrit tunnis, tindikulu: umbes 7 jüaani / ruutmeetri kohta, kasutatakse tindit, mis on keskkonnasõbralik. EL SGS ja ROHS standard, võib anda MSDS sertifikaat, uv tint kuulub anti-UV tint, siseruumide ladustamine on püsiv, väljas lakk on vastupidav päike rohkem kui viis aastat, vastab tööstusliku tootmise nõuetele, kohaneb väikese partii isikupärastatud tootmist tervitab teid, et küsida. Tule tehasesse külla.