Kuidas printida laki FD4060T / FD6090T abil (TX800 Dual Head Printer)

- Dec 19, 2018-

Juhised

1. FD4060T / FD6090T printer on varustatud ainult kahe printeripeaga, nii et lakki ei ole võimalik korraga moodustada ja lakk on vaja trükkida kolmes etapis.

2. Kasutage “Ctrl + T”, et siseneda insenerirežiimi ja kanalit saab kalibreerimise seadistusliideses sisse ja välja lülitada. Joonisel 1 on kujutatud valge ja viienda kanali lakid. Need kaks pihustit on ühendatud tinditoruga, mis sisaldab lakki. Kui teil on lakideta, siis need kaks kanalit on suletud. Kanalite nimekiri on KCCMMY. Joonisel 2 on näidatud tarkvaras sisalduvate noodide järjestus. Teil on võimalik muuta kahte valget värvi kanalit lakikanaliks, seadistada see valge printimise ajal välja ja lülitada laki printimisel sisse.

2Printimise sätted

1. Veenduge, et UV-tinti saab UV-LED-i all täielikult kuivatada. Kanali seadistus on joonisel 3 ja lakke kanal välja lülitada.

4

Joonis 3


2. Laki printimiseks lülitage toide välja või seadke nupp vee peal jahutusmahutis 0 peale. Valge tindi seadistamiseks valige valge valge tindi seadistus nagu joonisel 4. Kanali seadistus joonisel 5. Valge tindi kanal on suletud ja lakikanal on avatud.

3

3. Palun lakke UV- valgus, et lakki ravida. Valge tindi seadistamiseks valige joonisel 6 kujutatud värvi seadistus. Kanali seadistus on nagu joonis 7 ja värvikanalid on suletud.

4

4. Kui lakk on trükitud, seadistage kanal tavaliseks printimiseks joonisel 8. Kui teil on vaja rohkem lakki printida, korrake punkti 2.  

10

Joonis 8


Märkused

1. Veenduge, et trükikeskkond ja materjali pind oleks enne printimist puhas. Printimisel veenduge, et printimine on täielikult kuivanud. Kui mitte, siis muster hävitatakse laki printimisel. Nagu on näidatud joonisel fig. Joonis 10 on hea laki trükkimine.

2. Kui lakk on 3. etapis kõvenenud, ei tohiks UV-LED-valgustugevus olla liiga kõrge ja seadistusintensiivsust saab reguleerida 30-40-ni.

5