Kuidas vähendada kulusid ja suurendada tootmist Uv Flatbed Printerid

- Jan 22, 2019-

Uv-i parda-printeri tehnoloogia on majanduse arenguga üha küpsemaks muutunud ning rakenduste tööstus on üha ulatuslikum. See hõlmab elu söömist ja joomist ning ühist kaunistamis- ja sisekujundustööstust, reklaami trükitööstust, mobiiltelefoni kooretööstust ja PVC-lehttööstuses, kuna nõudluse kasv jätkub masina klientide nõudmiste muutumisel ja rangemad. Mitte ainult kõrge täpsus, suur võimsus ja kiire hind on mõistlikud, kuid kõik on kõige rohkem mures kasumi teenimise, tootmise efektiivsuse parandamise ja tootmiskulude vähendamise pärast.

22

Enne uv-printerite maksumuse arutamist peame kõigepealt aru saama trükitööstuse trükkimise nähtamatutest kuludest, näiteks tindikulu ruutmeetri kohta kõige põhilisematest trükkimiskuludest; tindikulu on peamiselt seotud järgmiste punktidega.

1, DPI, mis on resolutsioon. Lihtsamalt öeldes, rohkem punkte on ruutkilomeetri kohta, seda rohkem punkte pritsitakse, seda rohkem pilti, seda rohkem tinti tarbitakse ja punktide erinevus võib olla pooleks erinev.

2, kui prindite täisvärvilise mustri, on trükivärvi maksumus umbes 6-7 jüaani, leevendusefekt on kallim. Kui teete tausta seina, ei ole reljeefi soovitatav printida. Saate osta liivapritsid ja printida trükitud mustri.

3. Kas seda pritsitakse valge tindiga. Praegu on turul valge pihustus, mille puhul on vaja pritsida valget tausta. Valge UV-tindi hind on üldjuhul kõrgem kui UV-tindi värv. Sama DPI tindiprinteri kasutamisel pihustate veel ühe. Kihtvalge tint, mis maksab rohkem.

Sisetalla trükkimine

Ettevõtete jaoks on peamised raskekujulised tootematerjalide investeeringud, tööjõukulud, tootmisaeg, tootmisseadmete investeeringud ja tootmisaeg suhteliselt kõige olulisemad, tootmisaeg on kasu, mis on tänapäeval sageli ettevõtete fookus, kuid sageli on paljud väikesed ettevõtted ignoreerige seda ja kuidas UV-tindiprinteri abil trükifirmad vähendavad varjatud kulusid?

1. Tööjõukulude kokkuhoid

Uv lame printerid vähendavad trükiprotsessi, mida traditsioonilised neli või viis inimest saavad täita vaid kahele inimesele, ning operaatorite nõuded ei ole kõrged, mis vähendab oluliselt palkade maksumust. Suurendada ettevõtete tööjõukulusid.

2, lühendada tootmisaega

Lühem tootmisaeg tuleneb peamiselt meie kasutatavate seadmete ja töötajate oskusest ning loomulikult on hädavajalik seadmete tootmiskiirus. Uv-tasapinnaline printer kasutab täiustatud tindiprinteritehnoloogiat, et muuta düüsid substraadiga otseselt mitte trükitud. Kvaliteetset trükkimist teostatakse, millele järgneb kõrge värvitoonide tõhusus, neli värvi ja kaheksa värvi, mis võimaldavad tagada trükkimise kvaliteedi ja vähendada jäätmete teket. Täielik trükkimisprotsess on realiseeritav ühe arvuti abil, jättes välja plaadi valmistamise, kile, küpsetamise jne. Protsess suurendab oluliselt trükitõhusust.

Nahast trükkimine  

Seetõttu on ülaltoodud parim viis maksimaalse kasumi saavutamiseks.