Kuidas vähendada Uv rulli etiketimasin tindiprinteri tint

- Jan 22, 2019-

Värvi toodangu järele, muutub värv printer tehnoloogia rohkem täiuslik. Viimastel aastatel on uv coil printerid on soositud kasutajate erinevates tööstusharudes. Nii kuidas vähendada uv coil printerite tindi kulu?

Esmalt valige kõrge kvaliteediga tint

KvaliteetUV coil printerTindi mõjutavad otseselt selle printimise kohta. Ladus tint ei blokeeri printeri otsik. Pärast pool kuus, otsik on avatud; Tindi halb sõnaosavus hõlpsasti blokeerida.

Erinevat tüüpi masinaid on valida erinevate tindid.UV coil printeridtuleb kasutada erilist tindid, mida müüakse üldjuhul tehastes. Tasub minna otse tootja osta või kasutada tootja poolt soovitatud tinti. Näiteks, kui sa saad palju värvi, võite otse sellele teile agent hinnaga. Ühes liitris tindiga saate printida umbes 90-100 ruutmeetrit.

Teiseks vähendada Pihusti puhastamine

SelleUV coil tindiprinterisageli on ummistumist nähtus inkjet juhi kasutamisel ja ummistumist põhjused on järgmised: masin ülejäänud aeg, töökeskkonna masin, tindi kvaliteeti, jms. Iga kord, kui puhastatakse otsik, raisatakse palju tinti ja mitu korda otsik puhastada peaks olema minimaalne.

Kolmandaks, püüa keskenduda printimine

SelleUV coil printerkäivitub iga kord, kui masin on alustatud ja tindi süsteemis on täis tinti, mis tarbib palju uv coil printeri tinti. Pärast printimist, vajutage printeri väljalülitamiseks nuppu Toide. Lülitage printer välja pistiku toitepistik välja.

Neljas, prinditava materjali kvaliteeti

UV tint, ise reageerib printimise materjaliga ningUV coil tindiprinteri, mis jõuavad teatud protsendi ning erinevast materjalist penetratsioon teistsugused. Kõrge kvaliteediga paberi abil parandada kvaliteediga. Näiteks printeridraiver, näete mis mida Prindi kõrgem, kvaliteetsem raamatu. Läikiv fotopaber on parem kui tindiprinteri paber üle puhtale paberile.