Kuidas lahendada värvikahjustuse probleem pärast UV-printimist

- Dec 26, 2018-

Trükitööstuse arenguga ja protsessi pideva edenemisega on UV-printerid omamoodi suure kiirusega digitaalset trükiseadmed tindiprinteri trükkimiseks, mis on „mitte-kontakt objektidega”. Seda saab trükkida täisvärvina ilma oluliste piiranguteta.     

Üldist objekti materjali saab trükkida otse tindiga, kuid mõned erimaterjalid ei pruugi tinti absorbeerida või tinti on raske sile pinnale kinnitada, mistõttu on vaja kasutada pinda objekti pinnale, nii et tint ja trükikandja Ühendage ja esitage prindiefektid.

Kate peab olema tugevalt kinnitatud trükikandjale ja segunema hästi tindiga, ilma et see mõjutaks tindi välimust kandjale.

Kas katet saab kasutada igat tüüpi prindikandjatele? vastus on negatiivne! Kate valitakse trükimeedia ja tindi jaoks. Kattekiht jagatakse mitu korda, näiteks metallkatteks, ABS-katteks, nahakatteks, silikoonkatteks, klaasikatteks , PC-katteks jne. Siin tutvustame teile järgmisi ühiseid katteid:

光油

Esiteks klaaskiht

PL: Sobib pleksiklaasile, karastatud klaasile , keraamikale, keraamilistele plaatidele , kristallidele , eritöötlusele, läbipaistvale ja valgele, nii heledate kui ka mattidega. Vastupidav keeva veega vajab veidi kõrgemat, tavaliselt valge õli, haardumine on väga oluline, valge õli ei tohiks olla liiga tugev, vastasel juhul on muster kergesti lahustatav, pihustatakse kaks korda.

Teiseks, PC kate

PC on kõva materjal, mis tavaliselt ei ole kergesti läbitav. Kehtib P, PS, PP, PVC vms materjalide klassi suhtes

Kolmandaks, metallkate

CP: metall, kiire kuivamine; pihustamisnõuded, paks pind, muidu lihtne langeda;

DY: metall, keraamika, aeglasem kuivatamine kui CP; sobib alumiinium, vask, tinaplaat, alumiiniumisulam ja muud materjalid, mida saab kasutada ka keraamilistes plaatides , karastatud klaasides, eritöötluses, läbipaistvates ja valgetes, vastavalt valgus- ja mattefektides. DY-d kasutavad peamiselt pinna siledus, näiteks keraamiline siledam.

Neljandaks, ABS-kate

CU, ABS viaalid: akrüül, plast, bambus ja puit. Pöörake tähelepanu sellele, kas pind on põlenud või mitte. ABS-l on palju erinevaid materjale. Sobib puidule, PVC-le, ABS-le, kipsplaadile, paksule jõupaberile, akrüülile, PS-le, PVC-le, tavalisele plastikule jne. Matteefektiga. ABS suur pudel: Kliendi materjali järgi hinnatakse, millist toodet kasutada, pihustusnõuded ja pind on ühtlane.

Viis, nahkkate

Kohaldatakse nii nahale, nahale, PVC nahale, PU nahale jms, nii läbipaistvaid kui ka valgeid, mõlemaid saab kasutada heledate ja mattide efektide jaoks.

Kuus, silikoonkate

Sobib silikoonile ja kummist. Halb pindaktiivsus, mida töödeldakse leegiga, vastasel juhul ei ole adhesiivne piisav, leekide töötlemine, kogemuste põhjal, pinda ei saa pihustada liiga paks, vastasel juhul ei ole seda lihtne kuivada!