Kuidas lahendada Uv printeri valge serv

- Jan 28, 2019-

See artikkel tutvustab peamiselt, kuidas lahendada UV-printeri valge serv. Konkreetne sisu on järgmine:

Esiteks on düüsi asend liiga kõrge

Tavalistes oludes, mida lähemal on prinditav materjal pihustatavale materjalile, seda parem, kuid liiga lähedal otsikule, tõenäoliselt 1,5-2 mm kõrgusel. UV-tasapinnaliste printerite vaheline kaugus on liiga kõrge ja tindipiiskeid mõjutavad pihustamisprotsessi ajal välise jõu tegurid kergesti, mille tulemuseks on kontrolli kadumine ja ebatäpsed maandumispunktid. Seetõttu kontrollige masina printimise ajal kõrgust. Kui see on liiga kõrge, peate pihustit langetama.

Teiseks, otsik ise

Uv-printeri kõige olulisem osa on otsik. Kui seda pole pikka aega reguleeritud, vananenud ega puhastatud, põhjustab see lendavat tinti.

Kolmandaks pistik

UV-tasapinnalise printeri , näiteks pistiku, otsik võib põhjustada traadi purunemist. Kui tinti ei pihustata töötamise ajal teatud värvi, võivad tekkida purunemised ja hägused jooned. Kontrollige pihusti olekut hoolikalt ja kontrollige testriba printimisel. Kui leiate, et uv printer ilmub vahelduvalt, ei ole liinid selged, ummistused jne., Kasutage puhastuslahust, et puhastada pihusti sisemust.

Neljandaks on materjalil staatiline elekter

Staatilise elektri ligitõmbamine objektile tekitab jõudu. UV-tasapinnalise printeri tint levib kergesti, kui see tabab staatilist elektrit. Enne operatsiooni saab materjali alkoholi pühkida.