Kuidas kasutada printimisprotsessi kasutamisel

- Dec 25, 2018-

Ekraaniprinter on seade, mis on mõeldud teksti printimiseks ja on peamine trükkimiseks kasutatav tööriist. Trükimasina kasutamisel peate pöörama tähelepanu selle kasutamismeetodile, vastasel juhul põhjustab see kindlasti teatud vigu, mis kindlasti mõjutavad järgnevat tootmist.

screen printing

Kuid trükimasinas on palju tarvikuid, mis peavad olema inimestele tuttavad. Lõppude lõpuks on need lisaseadmed vajalikud ka trükimasina jaoks ja ainult siis, kui lisavarustus ei ole kahjustatud, kas neile on tagatud normaalne töö. Tegelikult on väga oluline ka trükimasina kaabitsa reguleerimine, nii et kuidas seda enne kasutamist reguleerida?

(1) Tegelikult on enne reguleerimist vaja teha platvormi mõningaid kohandusi ja reguleerida kruvi teatud kõrgusele ning ainult sel viisil on võimalik tagada, et kaabitsa kasutamisel ei oleks rull. Ja mõned tekkinud mõjudest.

(2) Kaabitsa nurk peaks ka reguleerimisel olema teatud vahemikus, kuid konkreetne nurk peab endiselt põhinema lõpliku reguleerimise valiku valikul. Kui seda ei kohandata, ei tohi seda teha rohkem.

(3) Tegelikult on kaabitsa pikkus juba fikseeritud, kuid seda saab vastavalt komplektile kokku panna, et seda paremini kasutada. Lõppude lõpuks ei saa see olla iga kasutuse jaoks sama pikk. Loomulikult kaalume praegu ka trükkimise survet ning alles pärast kõigi tegurite kaalumist saame seda rohkem kasutada.