Kuidas te klaasile trükkida

- Dec 27, 2018-

Klaasile trükkimine võib suurendada klaasi kasutust ja väärtust, laiendades nii ilusate kui ka funktsionaalsete pindade disaini võimalusi ja laia valikut rakendusi; tööstus-, kaubandus-, autotööstuse, sisekujunduse ja arhitektuuri. Klaas on traditsiooniline materjal, mis on kujunenud kaasaegseks dekoratiivsel eesmärgil. Keegi, kes mõtleb, kuidas te klaasile trükkida, avastab, et valida on erinevaid võimalusi ja tehnikaid.

458

Klaasile trükkimise täiustatud tehnoloogiad ei paku mitte ainult projekteerimispotentsiaali lubadust, vaid aitavad suurendada ka paindlikkust, vastupidavust ja jätkusuutlikkust nii välispindade kui ka sisepindade jaoks. Klaasile trükkimise kaks peamist lähenemisviisi on trükkimine ja digitaalne keraamiline klaasitrükk. Mõlemad meetodid pakuvad suurepäraseid tulemusi ja eeliseid, erineva mitmekülgsuse ja maksumusega, kasutades erinevaid tehnikaid, seadmetüüpe ja trükivärve. Kolmas võimalus on digitaalne UV-printimine , mis pakub digitaalse printimise eeliseid, elavat trükipilti.

UV-digitaalse trükitehnoloogia edusammud on avanud maailmale uued võimalused kauplustele, kes on valmis katsetama neile kättesaadavaid erinevaid meediavõimalusi. Üks nendest aladest hõlmab klaasile trükkimise protsessi. Varem saavutati klaasile pildistamine pildistamise, söövitamise ja sõeltrüki abil - nüüd saavutatakse samad tulemused kiiremini ja ökonoomsemalt, kasutades UV-tindiprinteri lameekraani printeritehnoloogiat .

UV-klaaside trükkimine on Euroopas tõepoolest kinni püütud ja hakkab USA-s teele astuma. Uued arengud selles valdkonnas on nüüd võimalik graafika ja paljude teiste esemetega, mis on klaasiga trükitud, nagu peeglid, aknad, märgistused, klaasnõud ja auhinnad.